Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 170
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Vác, Nyulas, 50 m²-es, családi ház, 3 szobás, részben felújított állapotú
Vác, Nyulas
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
1 078 000 Ft/m2
Vác, Hattyú utca, 81 m²-es, társasházi lakás, 2+1 szobás, felújítandó állapotú
Vác, Hattyú utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
801 235 Ft/m2
Vác, Burgundia utca utca, 29 m²-es, házrész, 1 szobás, részben felújított állapotú
Vác, Burgundia utca utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
1 272 414 Ft/m2
Vác, Vám utca, 52 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás, felújított / újszerű állapotú
Vác, Vám utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є62 000 000 Ft
1 151 923 Ft/m2
Vác, Nagymező utca, 57 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás, felújítandó állapotú
Vác, Nagymező utca
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є55 900 000 Ft
945 614 Ft/m2
Vác, Ág utca, 68 m²-es, családi ház, 3 szobás, felújítandó állapotú
Vác, Ág utca
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 066 Є
1 147 059 Ft/m2
Vác, Dunapart közeli, 129 m²-es, 2 generációs, családi ház, 3+1 szobás
Vác, Dunapart közeli
Kínálati ár: 144 999 000 Ft
Kalkulált ár: 401 659 Є
1 124 023 Ft/m2
Vác, Tímár utca, 200 m²-es, családi ház, 4+1 szobás, részben felújított állapotú
Vác, Tímár utca
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 900 000 Ft
Korábbi ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є124 900 000 Ft
599 500 Ft/m2
Vác, Cházár András utca, 88 m²-es, társasházi lakás, 3 szobás
Vác, Cházár András utca
Kínálati ár: 97 242 000 Ft
Kalkulált ár: 269 368 Є
1 105 023 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 040 625 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 039 726 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 191 Є
1 019 792 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 273 961 Є
1 177 381 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Belváros
Vác, Belváros
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 66 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є67 900 000 Ft
1 173 684 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Burgundia
Vác, Burgundia
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є120 000 000 Ft
596 386 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 651 Є
1 141 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Vác, Belváros, 58nm, 59900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є62 900 000 Ft
1 032 759 Ft/m2
Eladó 86 m2 sorház, Vác
Vác
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 045 349 Ft/m2
Eladó Panellakás, Vác, Alsóváros, 55nm, 54900000 Ft
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
998 182 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Kisvác, 32nm, 35000000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
1 093 750 Ft/m2