Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
Praktikus elrendezés, kiváló elhelyezkedés – a te új lakásod Tatabányán vár
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 490 000 Ft
Korábbi ár: 38 490 000 Ft
Kalkulált ár: 109 694 Є38 490 000 Ft
731 296 Ft/m2
Eladó tégla lakás Tatabányán, a Komáromi úton!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
811 628 Ft/m2
EXKLUZÍV, BELSŐ UDVAROS PRÉMIUM OTTHON TATABÁNYA KEDVELT RÉSZÉN, DÓZSAKERTBEN – LIMITÁLT, 5 LAKÁSOS SORHÁZBAN
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 330 556 Є
782 895 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
856 164 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
856 164 Ft/m2
Befektetők, vállalkozók figyelmébe ajánlom! Tatabánya Csákányospusztán Eladó külterületi telek!
Tatabánya, Csákányospuszta
Kínálati ár: 68 174 400 Ft
Kalkulált ár: 189 373 Є
1 200 Ft/m2
Tatabánya, Csákányospuszta
Kínálati ár: 56 211 600 Ft
Kalkulált ár: 156 143 Є
1 200 Ft/m2
Zártkert – a nyugalom és természet kapuja otthonod mellett.”
Tatabánya
Kínálati ár: 7 800 000 Ft
Kalkulált ár: 21 667 Є
10 833 Ft/m2
Prémium duplex, zöld környezetben
Tatabánya
Kínálati ár: 91 500 000 Ft
Kalkulált ár: 254 167 Є
1 102 410 Ft/m2
Eladó Üzlet, Tatabánya, 58nm, 19900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
343 103 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 118nm, 115000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 319 444 Є
974 576 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, 458nm, 62000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 222 Є
135 371 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 38nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
839 474 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 33nm, 5900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 389 Є
178 788 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 72nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
498 611 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Tatabánya, Turul hegyoldal
Tatabánya, Turul hegyoldal
Kínálati ár: 6 500 000 Ft
Kalkulált ár: 18 056 Є
9 489 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tatabánya, Csákányospuszta
Kínálati ár: 72 574 800 Ft
Kalkulált ár: 201 597 Є
1 200 Ft/m2
Tatabánya kertvárosban eladó két szobás lakás!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 112 500 Є41 900 000 Ft
723 214 Ft/m2
Tatabánya Gál István lakótelepen igény szerint garázzsal eladó társasházi lakás!
Tatabánya, Gál lakótelep
Kínálati ár: 39 999 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 999 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 108 Є41 900 000 Ft
727 255 Ft/m2
Eladó bejáratott üzlethelyiségek + Kft tulajdonjog – kivételes befektetési lehetőség!
Tatabánya, Újváros, Györi utca
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 416 667 Є
635 593 Ft/m2