Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 240nm, 125000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
520 833 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 304nm, 79990000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 222 194 Є
263 125 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Sárberek, 121nm, 89990000 Ft
Tatabánya, Sárberek
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 990 000 Ft
Korábbi ár: 94 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 972 Є94 500 000 Ft
743 719 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Nincs megadva, 74nm, 49900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
674 324 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 611 Є
828 049 Ft/m2
ÁLOMOTTHON TATABÁNYÁN – IDE CSAK KÖLTÖZNI KELL!
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є
695 455 Ft/m2
Nagyban gondolkodik? Itt a lehetőség!!
Tatabánya, Alsógalla
Kínálati ár: 1 350 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 750 000 Є
310 274 Ft/m2
Ipari ingatlan eladó Tatabányán
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 111 Є
674 536 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban, 43 nm-es, 2+1 szobás, amerikai konyhás, földszinti téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 124 972 Є
1 046 279 Ft/m2
Kiváló lehetőség Tatabányán! Újváros egyik legjobb részén!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
802 778 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 82nm, 67900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 611 Є
828 049 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 33390000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 33 390 000 Ft
Kalkulált ár: 92 750 Є
654 706 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, Vadvirág utca, 200nm, 99500000 Ft
Tatabánya, Bánhida, Vadvirág utca
Kínálati ár: 99 500 000 Ft
Kalkulált ár: 276 389 Є
497 500 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 62nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
595 161 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 58500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 500 Є
1 063 636 Ft/m2
MODERN ÉLETÉRZÉS TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 056 Є
1 051 351 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Új építésű sorházi lakások Tatabányán – Hársfaliget lakóparkban
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 000 000 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 008 065 Ft/m2
Eladó panorámás, kétszintes családi ház Tatabánya Kertváros – Panoráma Lakóparkban!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 471 944 Є
704 979 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
712 245 Ft/m2