Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 162 000 000 Ft
Kalkulált ár: 450 000 Є
1 012 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 778 Є
776 596 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 41900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 389 Є
855 102 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep, 53nm, 42900000 Ft
Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 167 Є
809 434 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, Panoráma lakópark, 426nm, 229000000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 229 000 000 Ft
Kalkulált ár: 636 111 Є
537 559 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, Panoráma lakópark, 235nm, 189000000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 525 000 Є
804 255 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 417 Є
999 808 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, Pósa Lajos utca, 140nm, 78900000 Ft
Tatabánya, Bánhida, Pósa Lajos utca
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 219 167 Є
563 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 41990000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 116 639 Є
763 455 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 86nm, 69900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
812 791 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 137000000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 137 000 000 Ft
Kalkulált ár: 380 556 Є
1 201 754 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 360 417 Є
1 138 158 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 83nm, 89900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 120 000 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 444 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 42nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
878 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 194 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, 62nm, 39900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
643 548 Ft/m2