Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
Cseri lakópark- 3 szobás, modern lakás nagy erkéllyel
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є110 000 000 Ft
1 356 164 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Nincs megadva, 55nm, 52900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 944 Є
961 818 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Óváros, 29nm, 26900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 722 Є
927 586 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Kertváros, Dr. Vitális István utca, 81nm, 56900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 056 Є
702 469 Ft/m2
Eladó ingatlan, Tatabánya
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 78 610 000 Ft
Kalkulált ár: 218 361 Є
50 521 Ft/m2
„Otthon, amihez már csak Te hiányzol!”
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 111 083 Є
714 107 Ft/m2
Tatabánya-Kertvárosban a Pilvax lakóparkban épülő GARÁZS eladó!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 556 Є
611 111 Ft/m2
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 556 Є
611 111 Ft/m2
Tatabányán a Kós Károly úton a Queen City lakóparkban teremgarázs eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 6 500 000 Ft
Kalkulált ár: 18 056 Є
282 609 Ft/m2
Eladó Tatabányán, a Gál István lakótelepen egy 4. emeleti, 1+2 félszobás, nagy erkélyes panellakás!
Tatabánya
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 111 083 Є
727 091 Ft/m2
Zöldövezeti hangsúly „Otthon a természet ölelésében, a város szívéhez közel.”
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 333 Є
735 849 Ft/m2
ELADÓ 2 SZOBÁS LAKÁS
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 667 Є35 000 000 Ft
589 286 Ft/m2
Befektetők, vállalkozók figyelmébe ajánlom! Tatabánya Csákányospusztán Eladó külterületi telek!
Tatabánya, Csákányospuszta
Kínálati ár: 164 134 000 Ft
Kalkulált ár: 455 928 Є
1 000 Ft/m2
Tatabánya-Kertvárosban telek eladó!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 127 000 000 Ft
Kalkulált ár: 352 778 Є
42 333 Ft/m2
Kulcsrakész újépítésű családi ház Tatabánya-Kertvárosban!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 222 Є
1 088 889 Ft/m2
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 556 Є
611 111 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 556 Є
611 111 Ft/m2
Tágas ház, nagy telek, páratlan lehetőség - Tatabánya, Felsőgallán!
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 32 490 000 Ft
Kalkulált ár: 90 250 Є
499 846 Ft/m2
Eladó ikerház, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 330 556 Є
1 724 638 Ft/m2
Nem csak egy lakás – egy életérzés Tatabánya szívében!