Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
Tatabánya Ifjúság utcában 1,5 szobás lakás – AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
886 111 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 417 Є36 500 000 Ft
693 673 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 25nm, 22500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 500 Є
900 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 53nm, 48000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 333 Є50 000 000 Ft
905 660 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 37nm, 38990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 306 Є
1 053 784 Ft/m2
OTTHON ÉS LEHETŐSÉG TATABÁNYÁN A DÓZSAKERT SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 944 Є
828 302 Ft/m2
Eladó zártkerti ingatlan - Tatabánya, Turul oldal
Tatabánya
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 889 Є
19 663 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertváros
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
941 509 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 37 990 000 Ft
Kalkulált ár: 105 528 Є
883 488 Ft/m2
Sárberekben eladó egy 19 m²-es, fűtött garázs kiváló elhelyezkedéssel
Tatabánya
Kínálati ár: 11 800 000 Ft
Kalkulált ár: 32 778 Є
621 053 Ft/m2
Eladó Tatabánya Kertvárosban kertkapcsolatos, földszinti lakás
Tatabánya
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 333 Є49 900 000 Ft
905 660 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 54nm, 40990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 990 000 Ft
Korábbi ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 113 861 Є43 200 000 Ft
759 074 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Dózsakert
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 45 999 000 Ft
Kalkulált ár: 127 775 Є
938 755 Ft/m2
Szerelőaknás garázs eladó a Komáromi utcában
Tatabánya
Kínálati ár: 10 100 000 Ft
Kalkulált ár: 28 056 Є
505 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
676 786 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 57nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
700 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 944 Є
944 643 Ft/m2
Eladó vendéglő, étterem, Tatabánya, Turul hegyoldal
Tatabánya, Turul hegyoldal
Kínálati ár: 390 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 083 333 Є
847 826 Ft/m2
Eladó ikerház, Tatabánya, Panoráma lakópark
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 90 799 999 Ft
Kalkulált ár: 252 222 Є
936 082 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Bánhidai ltp.
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 39 850 000 Ft
Kalkulált ár: 110 694 Є
813 265 Ft/m2