Eladó ingatlanok Tata
Találati lista: 164
Eladó családi ház, Tata, Újhegy
Tata, Újhegy
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 000 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 330 556 Є129 000 000 Ft
653 846 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tata, 845nm, 650000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 650 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 805 556 Є
769 231 Ft/m2
Eladó Üzlet, Tata, 50nm, 32500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 278 Є
650 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 204nm, 159990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 159 990 000 Ft
Kalkulált ár: 444 417 Є
784 265 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 90nm, 79900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
887 778 Ft/m2
Eladó Iroda, irodaház, Tata, 45nm, 41900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 389 Є
931 111 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 70nm, 73700000 Ft
Tata
Kínálati ár: 73 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 700 000 Ft
Korábbi ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 204 722 Є74 990 000 Ft
1 052 857 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 70nm, 73700000 Ft
Tata
Kínálati ár: 73 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 700 000 Ft
Korábbi ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 204 722 Є74 990 000 Ft
1 052 857 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, 132nm, 129900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 360 833 Є
984 091 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 200nm, 255000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 708 333 Є
1 275 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 150nm, 94000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 000 000 Ft
Korábbi ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 111 Є98 000 000 Ft
626 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 60nm, 40000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 111 Є
666 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 106nm, 125000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 179 245 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 64nm, 85990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 861 Є
1 343 594 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 69nm, 89990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 972 Є
1 304 203 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 68nm, 87990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 244 417 Є
1 293 971 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tata, 64nm, 85990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 861 Є
1 343 594 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 69nm, 89990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 972 Є
1 304 203 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 68nm, 87990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 244 417 Є
1 293 971 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 94nm, 75000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 333 Є
797 872 Ft/m2