Eladó ingatlanok Tata
Találati lista: 164
Eladó Családi ház, Tata, 159nm, 197500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 197 500 000 Ft
Kalkulált ár: 548 611 Є
1 242 138 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 180nm, 207500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 207 500 000 Ft
Kalkulált ár: 576 389 Є
1 152 778 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 72nm, 92500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 256 944 Є
1 284 722 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 55nm, 50000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 000 000 Ft
Korábbi ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 889 Є52 000 000 Ft
909 091 Ft/m2
Belvárosi lehetőség, okosan
Tata
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 722 Є
826 923 Ft/m2
Tatán, Újhegyben telek eladó
Tata, Újhegy
Kínálati ár: 7 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 7 900 000 Ft
Korábbi ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 21 944 Є8 900 000 Ft
8 578 Ft/m2
Tatán, a Fácánoskert lakóparkban, új építésű társasházi lakások leköthetők
Tata, Fácánoskert lakópark
Kínálati ár: 213 850 000 Ft
Kalkulált ár: 594 028 Є
1 102 320 Ft/m2
Tatán, a Fácánoskert lakóparkban, felújított, modern, igényes, családi ház eladó
Tata, Fácánoskert lakópark
Kínálati ár: 332 400 000 Ft
Kalkulált ár: 923 333 Є
983 432 Ft/m2
Tatán, a Kosztolányi Dezső utcában, 53 m2-es lakás eladó garázzsal!
Tata, Városközpont
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Kalkulált ár: 158 306 Є
1 075 283 Ft/m2
Tatán, a városközpontban, mégis csendes, nyugodt helyen, 161 m2-es lakás eladó
Tata
Kínálati ár: 219 900 000 Ft
Kalkulált ár: 610 833 Є
1 365 839 Ft/m2
Luxus és nyugalom Tatán
Tata
Kínálati ár: 187 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 187 500 000 Ft
Korábbi ár: 177 500 000 Ft
Kalkulált ár: 520 833 Є177 500 000 Ft
1 302 083 Ft/m2
Tágas luxusotthon Tatán
Tata
Kínálati ár: 207 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 207 500 000 Ft
Korábbi ár: 197 500 000 Ft
Kalkulált ár: 576 389 Є197 500 000 Ft
1 152 778 Ft/m2
Luxus otthon az Öreg-tó közelében
Tata
Kínálati ár: 197 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 197 500 000 Ft
Korábbi ár: 187 500 000 Ft
Kalkulált ár: 548 611 Є187 500 000 Ft
1 242 138 Ft/m2
Otthon vagy befektetés Tatán
Tata
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 416 667 Є
724 638 Ft/m2
Nem tucatlakás – igazi otthon
Tata
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 500 000 Ft
Korábbi ár: 79 500 000 Ft
Kalkulált ár: 206 944 Є79 500 000 Ft
866 279 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Tata
Tata
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 990 000 Ft
Korábbi ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 528 Є49 990 000 Ft
921 373 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Belterületi építési telek Tatán – akár 6 telek kialakítási lehetőséggel!
Tata
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 778 Є
16 703 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 167nm, 155000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 430 556 Є
928 144 Ft/m2
Eladó egyedi garázs, Tata, Tóváros
Tata, Tóváros
Kínálati ár: 5 100 000 Ft
Kalkulált ár: 14 167 Є
340 000 Ft/m2
Tata belterületén utcafronti üzlethelyiség eladó
Tata
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 444 Є
573 333 Ft/m2