Eladó ingatlanok Tata
Találati lista: 164
Eladó vendéglátóipari egység Tatán
Tata
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 444 Є
614 286 Ft/m2
Eladó családi ház Tata Óvárosában
Tata
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є35 500 000 Ft
380 435 Ft/m2
Eladó családi ház Tatán
Tata
Kínálati ár: 179 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 179 990 000 Ft
Korábbi ár: 199 990 000 Ft
Kalkulált ár: 499 972 Є199 990 000 Ft
499 972 Ft/m2
Eladó ház, Tata
Tata, Tóváros
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 333 Є
595 238 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 42nm, 31990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 861 Є
761 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata, Felső-Tata
Tata, Felső-Tata
Kínálati ár: 117 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 117 900 000 Ft
Korábbi ár: 128 000 000 Ft
Kalkulált ár: 327 500 Є128 000 000 Ft
561 429 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 136 111 Є49 990 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 49nm, 49900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
1 018 367 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 93nm, 110500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 110 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 500 000 Ft
Korábbi ár: 115 500 000 Ft
Kalkulált ár: 306 944 Є115 500 000 Ft
1 188 172 Ft/m2
Eladó Külterületi telek, Tata, 3400nm, 20500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 20 500 000 Ft
Kalkulált ár: 56 944 Є
nincs megadva
Eladó Sorház, Tata, 170nm, 179990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 179 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 179 990 000 Ft
Korábbi ár: 195 000 000 Ft
Kalkulált ár: 499 972 Є195 000 000 Ft
1 058 765 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 152 750 Є
964 737 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata, Tóváros
Tata, Tóváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є59 900 000 Ft
819 403 Ft/m2
Eladó Iroda, irodaház, Tata, 233nm, 124900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 346 944 Є
536 052 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 233nm, 124900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 346 944 Є
536 052 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tata, 233nm, 124900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 346 944 Є
536 052 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tata, 50nm, 39500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 722 Є
790 000 Ft/m2
Ha megérinti a természet közelsége....
Tata, Újhegy
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 000 Є
20 769 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tata, Nincs megadva, 2121nm, 1290000000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 1 290 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 583 333 Є
608 204 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Tata
Tata
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 46 944 Є
422 500 Ft/m2