Eladó ingatlanok Tata
Találati lista: 164
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Gyárépület, Tata, Tóváros, 466nm, 110000000 Ft
Tata, Tóváros
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 556 Є
236 052 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Remeteség, 142nm, 118000000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 327 778 Є
830 986 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Nincs megadva, 147nm, 69900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
475 510 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Óváros, 79nm, 35000000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є36 000 000 Ft
443 038 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Nincs megadva, 148nm, 159900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 444 167 Є
1 080 405 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, Remeteség, 125nm, 129900000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 360 833 Є
1 039 200 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Újhegy, 290nm, 250000000 Ft
Tata, Újhegy
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 694 444 Є
862 069 Ft/m2
Eladó exkluzív családi ház Tatán, a Vizek Városában – Fácánoskert Lakóparkban
Tata
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 708 333 Є
1 275 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 63nm, 60000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 667 Є
952 381 Ft/m2
Tatán két külön bejáratú ingatlan eladó!
Tata
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 277 222 Є
1 279 487 Ft/m2
Eladó Ház, Tata
Tata
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
323 148 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 83nm, 79000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 219 444 Є
951 807 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 60nm, 73000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 778 Є
1 216 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 101nm, 87557500 Ft
Tata
Kínálati ár: 87 557 500 Ft
Kalkulált ár: 243 215 Є
866 906 Ft/m2
Eladó ingatlan, Tata
Tata, Újhegy, Váralja utca
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
9 032 Ft/m2
Tatán, Újhegyen eladó építési telek
Tata, Újhegy
Kínálati ár: 20 990 000 Ft
Kalkulált ár: 58 306 Є
19 082 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tata, 121nm, 69500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 056 Є
574 380 Ft/m2
Hatalmas lehetőség egy varázslatos birtokon!Eladó családi ház nagy telekkel Tata-Agostyánban
Tata, Agostyán
Kínálati ár: 195 000 000 Ft
Kalkulált ár: 541 667 Є
1 950 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Kertváros, Deák Ferenc utca, 210nm, 155000000 Ft
Tata, Kertváros, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 430 556 Є
738 095 Ft/m2
Eladó Sorház, Tata, 74nm, 64900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
877 027 Ft/m2