Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 683
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 98 310 Є
646 296 Ft/m2
Nyíregyháza Belváros közelében 39 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 366 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza szűk belvárosában, 77 nm-es, 2 szoba + nappalis, belső szintes, 2 erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Nyíregyháza-Belváros, magasföldszinti, 39 m2-es lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 366 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvárosban 1 szobás jó elrendezésű földszinti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 366 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán, Belváros Közelében, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás Garázzsal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 465 Є
822 059 Ft/m2
DAMJANICH LAKÓPARKBAN 1. EMELETI 67 NM-ES 3 SZOBA-NAPPALIS IRODA-LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 205 634 Є
1 089 552 Ft/m2
LIFTES TÁRSASHÁZBAN 2 EMELETI 1 SZOBÁS NAPPALIS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
961 818 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KOSBOR UTCÁN 2.EMELETEN 2 SZOBÁS,ERKÉLYES LAKÁS LIFTES TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
961 818 Ft/m2
Eladó lakás Nyíregyháza – Hímes városrészben!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
912 069 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN KIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 366 Є
858 974 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, FERENC KÖRÚTON 61 NM-ES 2+1 SZOBÁS 8.-IK EMELETI, LOGGIÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 134 930 Є
785 246 Ft/m2
FERENC KRT-ON 8. EMELETI 2+1 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 134 930 Є
785 246 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS PEREMÉN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 134 930 Є
785 246 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BUJTOSI TÓNÁL FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 194 366 Є
1 029 851 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN AZONNAL KÖLTÖZHETŐ 2+1 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS A FERENC KÖRÚTON
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 134 930 Є
785 246 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA MALOMKERT-72 M2 2+1 SZOBÁS LIFTES TÁRSAS HÁZI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 197 Є
819 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS KÖZELÉBEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 028 Є
855 102 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLDÖN LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 028 Є
790 566 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA EPERJES UTCÁN 2.EMELETEN 3+1 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 204 225 Є
1 035 714 Ft/m2