Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 683
FELÚJÍTOTT 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS A KÓRHÁZ KÖZELÉBEN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
907 273 Ft/m2
BELVÁROS CSENDES RÉSZÉN 74 NM-ES 3 SZOBÁS FÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 831 Є63 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
EXKLUZÍV BELVÁROSI, KÉTSZINTES LAKÁS – TERASZOKKAL, PRÉMIUM KIALAKÍTÁSSAL A belváros abszolút központjában eladó egy 78...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 57 500 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є57 500 000 Ft
703 846 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 400 000 Ft
Kalkulált ár: 105 352 Є
869 767 Ft/m2
BELVÁROS KÖZELÉBEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ-NAGY LOGGIÁVAL
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є
868 519 Ft/m2
Nyíregyháza - Belváros kedvelt részén, 3 szobás, erkélyes lakás téglaépítésű társasházban FÖLDSZINTEN eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 831 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, 1+2 lakás földszinten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
801 515 Ft/m2
Nyíregyházán, Kórház Közelében, Felújított, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
907 273 Ft/m2
Kiváló állapotú, Nappali + 1 szobás, erkélyes, 55nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
907 273 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, JÓSAVÁROSBAN 62 NM-ES 1+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 147 606 Є
845 161 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 900 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 151 831 Є57 900 000 Ft
1 078 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 115 211 Є
757 407 Ft/m2
Nyíregyházán, Szabadtéri Színház Közelében Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 451 Є
916 438 Ft/m2
Kiváló lehetőség Befektetésnek de fiatal pároknak vagy egyedülállóknak is !!!!! A z Egyetemek közelében eladásra kínálom ezt...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 111 268 Є
940 476 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Körte utca
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 207 042 Є
825 843 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza, Örökösföld
Nyíregyháza, Örökösföld
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 129 577 Є
696 970 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Nyíregyháza, Örökösföld
Nyíregyháza, Örökösföld
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 115 211 Є44 900 000 Ft
670 492 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN TÁGAS NAGY LAKÁS ELADÓ-74 NM FÖLDSZINTI
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 831 Є63 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyháza, Ferenc körúton 51 m2-es, 2 szobás lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 98 310 Є
684 314 Ft/m2
Exkluzív, loggiás lakások Nyíregyháza belvárosának közelébenNyíregyháza belvárosától 5 perc sétára, mégis csendes...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 465 Є62 000 000 Ft
1 145 455 Ft/m2