Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 682
Exkluzív, loggiás lakások Nyíregyháza belvárosának közelébenNyíregyháza belvárosától 5 perc sétára, mégis csendes...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 465 Є62 000 000 Ft
1 145 455 Ft/m2
Nyíregyházán, a kórház közelében felújított lakás garázzsal eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 197 Є
879 661 Ft/m2
Erdei Tornapálya közelében 1+2 szobás, erkélyes, Azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 139 437 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyházán Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 147 606 Є
845 161 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ORSZÁGSZÁSZLÓ TÉREN 77 NM.-ES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ,ERKÉLYES, SZIGETELT 62 NM-ES LAKÁS A JÓSAVÁROSBAN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 147 606 Є
845 161 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, FAZEKAS JÁNOS TÉREN 70 NM-ES TÁGAS, VILÁGOS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
755 714 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLDÖN 70NM-ES 3 SZOBÁS LAKÁS SZIGETELT TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
755 714 Ft/m2
Nyíregyháza – Egyetem közelében szigetelt háromszobás lakás
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 147 606 Є
845 161 Ft/m2
Eladó Panellakás, Nyíregyháza, Érkert, Toldi utca, 56nm, 37900000 Ft
Nyíregyháza, Érkert, Toldi utca
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 106 761 Є
676 786 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 900 000 Ft
Korábbi ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 106 761 Є38 900 000 Ft
689 091 Ft/m2
Malomkertben Nappali + 2 szobás, erkélyes, Felújított állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 958 Є
1 007 353 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA UNGVÁR STNY-ON 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ-AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 147 606 Є
845 161 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 156 338 Є
730 263 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, 1.emeleti, 2+1 szobás, erkélyes lakás, garázzsal, pihenőkerttel együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 197 Є54 900 000 Ft
837 097 Ft/m2
Omnia kávézó közelében nappali + 2 szobás, 2 erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza belvárosának szívében belső szintes, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÓSZŐLŐ UTCÁN 1.EMELETEN 2+2 SZOBÁS LAKÁS SZIGETELT TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 133 803 Є
766 129 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KÓRHÁZ KÖZELÉBEN MÁSODIK EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 197 Є
879 661 Ft/m2
BELVÁROS SZÉLÉN 2 SZOBA + NAPPALIS IGÉNYES LAKÁS