Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 683
Nyíregyháza Belvárosában, 39 nm-es lakás magasföldszinten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 366 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 366 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán Korányi Kertvárosban, Nappali+1 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
961 818 Ft/m2
Nyíregyháza, Kosbor utcában 1 szoba+ nappalis, étkezős, jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
961 818 Ft/m2
Nyíregyháza, Toldi utcában 2 szoba, étkezős, jó állapotú, azonnal költözhető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 120 845 Є
780 000 Ft/m2
Nyíregyháza, egyetem közelében szépen felújított, 54 m2-es lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є
868 519 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvároshoz közel 2+1 szobás, jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 134 930 Є
785 246 Ft/m2
Nappali + 1 szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
961 818 Ft/m2
Nyíregyházán, a belváros közelében, a Ferenc körúton eladó egy 61 nm-es, 2+1 szobás lakás!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 134 930 Є
785 246 Ft/m2
Nyíregyháza, Hímes városrészen 2 szobás lakás első emeleten, erdő szomszédságában, GARÁZZSAL eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
912 069 Ft/m2
Nyíregyháza, Ságvári kertvárosban 3 szobás, jó állapotú, egyedi gázfűtéses lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 282 Є
685 542 Ft/m2
Nyíregyházán, Bujtosi tó Közelében, Nappali + 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 194 366 Є
1 029 851 Ft/m2
Nyíregyháza, Kórház közeli, 55 m2-es téglalakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
907 273 Ft/m2
Felújított állapotú, 2 szobás, erkélyes, azonnal költözhető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є
868 519 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, erkélyes, 62 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 147 606 Є
845 161 Ft/m2
Nyíregyházán, Belváros Közelében, Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Bujtos övezetében Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 194 366 Є
1 029 851 Ft/m2
Nyíregyházán, Sóstói Erdő Közelében, 1+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 139 437 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal Költözhető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 028 Є
790 566 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, Magasföldszinti, 1 szobás + külön konyhás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 366 Є
858 974 Ft/m2