Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 683
NYÍREGYHÁZA TOLDI UTCÁN 2 SZOBA + ÉTKEZŐS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 127 Є
664 815 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 57 NM-ES JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
875 439 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TOLDI UTCÁN LIFTES ,2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 98 310 Є
646 296 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VÍZTORONY KÖZELÉBEN 2.EMELETEN 1+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 130 986 Є
877 358 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
981 967 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 7 499 999 Ft
Kalkulált ár: 21 127 Є
96 154 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvárosban 2+1 szobás, felújított, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasvári P. utcán, téglaépítésű társasházban nappali + 1 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
875 439 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, Azonnal Birtokba Vehető, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 366 Є
858 974 Ft/m2
Vasvári Pál utcában Nappali + 1 szobás, 57 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
875 439 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, 53 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 130 986 Є
877 358 Ft/m2
Városi Uszoda közelében Nappali + 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 181 690 Є
934 783 Ft/m2
Nappali + 2 szobás, erkélyes, 72 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 197 Є
819 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN BELVÁROS KÖZELI, 57 NM-ES VILÁGOS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
875 439 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 65 NM-ES FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
813 846 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS CONTINENTAL ARÉNA VONZÁSÁBAN 69 NM-ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 181 690 Є
934 783 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 634 Є
867 105 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 3 SZOBA ERKÉLYES FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában, a Vasvári Pál utcán eladó 65 m²-es, 3 szobás lakás
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
813 846 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ BELVÁROSI LAKÁS ELADÓ – Nyíregyháza, | 72 m² + 10 m² loggia | 68 000 000 Ft
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 549 Є
957 746 Ft/m2