Eladó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 577
Eladó Lakás, Komárom 42.127.700 Ft
Komárom
Kínálati ár: 42 127 700 Ft
Kalkulált ár: 116 697 Є
810 148 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 46.824.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 46 824 000 Ft
Kalkulált ár: 129 706 Є
918 118 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 43.472.500 Ft
Komárom
Kínálati ár: 43 472 500 Ft
Kalkulált ár: 120 422 Є
887 194 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 42.442.500 Ft
Komárom
Kínálati ár: 42 442 500 Ft
Kalkulált ár: 117 569 Є
816 202 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 43.772.500 Ft
Komárom
Kínálati ár: 43 772 500 Ft
Kalkulált ár: 121 253 Є
875 450 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 43.734.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 43 734 000 Ft
Kalkulált ár: 121 147 Є
892 531 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 41.708.750 Ft
Komárom
Kínálati ár: 41 708 750 Ft
Kalkulált ár: 115 537 Є
834 175 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 45.484.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 45 484 000 Ft
Kalkulált ár: 125 994 Є
826 982 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 42.698.200 Ft
Komárom
Kínálati ár: 42 698 200 Ft
Kalkulált ár: 118 278 Є
805 626 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 42.672.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 42 672 000 Ft
Kalkulált ár: 118 205 Є
805 132 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 56nm, 44900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
801 786 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 64nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
498 438 Ft/m2
Exkluzív duplex, erkélyes lakás, a prémium Spirit Garden Lakóparkban!
Tatabánya
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 243 740 Є
999 886 Ft/m2
Tata központjában új építésű, prémium lakás eladó!
Tata
Kínálati ár: 78 550 000 Ft
Kalkulált ár: 217 590 Є
969 753 Ft/m2
Prémium, új építésű lakások épülnek Bánhida szívében!
Tatabánya
Kínálati ár: 69 250 000 Ft
Kalkulált ár: 191 828 Є
1 003 623 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Új építésű
Eladó társasházi lakás, Komárom
Komárom
Kínálati ár: 30 100 000 Ft
Kalkulált ár: 83 380 Є
700 000 Ft/m2
Befektetőknek
Eladó társasházi lakás, Komárom
Komárom
Kínálati ár: 22 400 000 Ft
Kalkulált ár: 62 050 Є
700 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Komárom
Komárom
Kínálati ár: 36 400 000 Ft
Kalkulált ár: 100 831 Є
700 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dorog, IV. Bélautca4894
Dorog, IV. Bélautca4894
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
725 455 Ft/m2