Eladó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 577
Eladó Lakás, Oroszlány Bokodi út 65.900.000 Ft
Oroszlány, Bokodi út
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
823 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Oroszlány Bokodi út 65.900.000 Ft
Oroszlány, Bokodi út
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
823 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Oroszlány Bokodi út 55.900.000 Ft
Oroszlány, Bokodi út
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
834 328 Ft/m2
Eladó Lakás, Oroszlány Bokodi út 55.900.000 Ft
Oroszlány, Bokodi út
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
834 328 Ft/m2
Eladó Lakás, Oroszlány Bokodi út 82.900.000 Ft
Oroszlány, Bokodi út
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
702 542 Ft/m2
Eladó Lakás, Oroszlány Bokodi út 55.900.000 Ft
Oroszlány, Bokodi út
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
834 328 Ft/m2
Eladó Lakás, Oroszlány Bokodi út 55.900.000 Ft
Oroszlány, Bokodi út
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
846 970 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Dózsakerti lakás
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
770 175 Ft/m2
Eladó 57 m²-es földszinti, erkélyes tégla lakás Tatabánya – Dózsakert
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
728 070 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 32500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
650 000 Ft/m2
Tágas, háromszintes sorházi otthon a Duna-part közelében – remek lehetőség saját ízlés szerint!
Esztergom
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
427 857 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
898 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
792 647 Ft/m2
Oroszlány belterületén, hatalmas lehetőségekkel rendelkező ingatlan eladó!
Oroszlány
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
123 077 Ft/m2
Tatabánya, Kertváros- Felújított, teraszos lakás eladó!
Tatabánya
Kínálati ár: 37 800 000 Ft
Kalkulált ár: 104 709 Є
804 255 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 38nm, 31500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є
828 947 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 49nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
671 429 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Dunaalmás
Dunaalmás
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є
605 263 Ft/m2
Oroszlányban, a tóparton eladó 62nm-es 3 szobás, hallos, erkélyes lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 94 183 Є
548 387 Ft/m2
Eladó téglaépítésű, kertkapcsolatos 73nm-es lakás Tata központjában!
Tata
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
410 822 Ft/m2