Eladó lakások Komárom-Esztergom megyében
Találati lista: 465
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 36nm, 28900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
kiemelt
Kiváló lehetőség Tatabányán! Újváros egyik legjobb részén!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
kiemelt
Ébredjen minden nap az Öreg-tó és a tatai vár lenyűgöző panorámájára!
Tata, Városközpont
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 154 688 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 008 Є
958 621 Ft/m2
Eladó erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – alacsony fenntartási költséggel!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 750 000 Ft
Kalkulált ár: 96 260 Є
695 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 037 255 Ft/m2
Tatabányán, a Gál István lakótelepen eladó egy 55 m²-es, erkélyes, 1+2 fél szobás panel lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
634 545 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca, 52nm, 36900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
709 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca, 51nm, 38400000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 371 Є
752 941 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, Építők útja, 53nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Építők útja
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 39990000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
799 800 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca, 49nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є34 500 000 Ft
712 245 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 4 SZOBÁS, FÖLDSZINTI, KERTKAPCSOLATOS OTTHON
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 87 860 000 Ft
Kalkulált ár: 243 380 Є
1 084 691 Ft/m2
TÖKÉLETES ELSŐ LAKÁS VAGY BEFEKTETÉS!
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 43 920 000 Ft
Kalkulált ár: 121 662 Є
1 155 789 Ft/m2
Tatabányán, Óvárosban, a Szabó Ignác utcában, 1. emeleti, 37 m2-es, kilépős, bútorozott lakás eladó
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
878 378 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
ELADÓ KÜLÖNLEGES LAKÁS TATABÁNYA KERTVÁROSBAN – ÖRÖK PANORÁMÁVAL!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
698 000 Ft/m2
Eladó barátságos kertkapcsolatos társasházi lakás Komárom szívében!
Komárom
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
550 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 35.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
732 653 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
997 143 Ft/m2