Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1120
Eladó Családi ház, Kömlőd, 68nm, 51900000 Ft
Kömlőd
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є56 900 000 Ft
763 235 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 35nm, 41412000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 41 412 000 Ft
Kalkulált ár: 114 715 Є
1 183 200 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 53nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
601 887 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 53nm, 43900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є44 900 000 Ft
828 302 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 72nm, 92500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 256 233 Є
1 284 722 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 55nm, 50000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 000 000 Ft
Korábbi ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є52 000 000 Ft
909 091 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є42 900 000 Ft
782 353 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 62nm, 35000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є38 900 000 Ft
564 516 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 54nm, 45900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є46 500 000 Ft
850 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 57nm, 39000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
684 211 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 49nm, 39800000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 800 000 Ft
Kalkulált ár: 110 249 Є
812 245 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 73nm, 48000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
657 534 Ft/m2
Természetközeli otthon Síkvölgyön
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є44 900 000 Ft
712 500 Ft/m2
Lehetőség Tatabánya szívében
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
1 041 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 990 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є37 000 000 Ft
679 057 Ft/m2
Kreatív új tulajdonosát keresi......
Ács
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
604 225 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Környén, az Április utcában, teljes körűen felújított családi ház eladó
Környe
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 900 000 Ft
Korábbi ár: 114 990 000 Ft
Kalkulált ár: 304 432 Є114 990 000 Ft
732 667 Ft/m2
Oroszlányon, a Dózsa György utcában, 2.emeleti, 1 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є27 990 000 Ft
870 645 Ft/m2
Kecskéden családi ház eladó
Kecskéd
Kínálati ár: 23 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 23 200 000 Ft
Korábbi ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 64 266 Є29 500 000 Ft
313 514 Ft/m2
Tatabányán Bánhidán, felújított sorház eladó.
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 121 900 000 Ft
Kalkulált ár: 337 673 Є
1 015 833 Ft/m2