Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1120
Eladó Tatabánya Kertvárosban kertkapcsolatos, földszinti lakás
Tatabánya
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є49 900 000 Ft
905 660 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 54nm, 40990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 990 000 Ft
Korábbi ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 113 546 Є43 200 000 Ft
759 074 Ft/m2
Eladó téglalakás, Komárom
Komárom
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 800 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 137 950 Є47 000 000 Ft
905 455 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Dózsakert
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 45 999 000 Ft
Kalkulált ár: 127 421 Є
938 755 Ft/m2
Eladó Családi ház Rédén!
Réde
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
331 667 Ft/m2
Koppánymonostor szívében eladó tágas családi ház ,garázzsal,műhellyel,kényelmes telekkel
Komárom, Koppánymonostor, Radnóti Miklós utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
606 757 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
676 786 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 57nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
700 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
944 643 Ft/m2
Eladó Mezőgazdasági, Komárom 12.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Kalkulált ár: 35 734 Є
10 750 Ft/m2
Eladó Ház, Komárom 67.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
543 200 Ft/m2
Eladó Ház, Komárom 28.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
321 111 Ft/m2
Eladó Lakás, Almásfüzitő 25.500.000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 70 637 Є
566 667 Ft/m2
Eladó Ház, Nagyigmánd 32.000.000 Ft
Nagyigmánd
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
160 000 Ft/m2
Eladó Ház, Ács 17.900.000 Ft
Ács
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 584 Є
220 988 Ft/m2
Eladó Ház, Komárom 43.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
627 143 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Komárom 70.000.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
318 182 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 45.800.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 45 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 800 000 Ft
Korábbi ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 870 Є46 500 000 Ft
916 000 Ft/m2
Eladó Ház, Komárom 56.000.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
560 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Ács, Ács
Ács, Ács
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
692 308 Ft/m2