Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1120
Tatabánya Ifjúság utcában 1,5 szobás lakás – AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
886 111 Ft/m2
Eladó egy igazán különleges lehetőség Oroszlány határában, a Német-dűlő elején
Oroszlány
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 42 936 Є
11 265 Ft/m2
PRÉMIUM BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG NESZMÉLYEN – 4 LAKÁS
Neszmély
Kínálati ár: 103 000 000 Ft
Kalkulált ár: 285 319 Є
542 105 Ft/m2
Eladó lakás Tokodon!
Tokod
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
390 000 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є36 500 000 Ft
693 673 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 53nm, 48000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є50 000 000 Ft
905 660 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 37nm, 38990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 006 Є
1 053 784 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, 272nm, 40000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
147 059 Ft/m2
OTTHON ÉS LEHETŐSÉG TATABÁNYÁN A DÓZSAKERT SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó kétgenerációs családi ház Ácson
Ács
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 000 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є90 000 000 Ft
393 519 Ft/m2
Oroszlány, VII. emeleti 3 szobás, liftes, 63nm-es lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
649 206 Ft/m2
Eladó zártkerti ingatlan - Tatabánya, Turul oldal
Tatabánya
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 781 Є
19 663 Ft/m2
Kreatív új tulajdonosát várja!
Csép
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 274 Є
392 105 Ft/m2
Nyugalmat kedvelőknek...
Csép
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 274 Є
551 852 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 86nm, 74500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 206 371 Є
866 279 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertváros
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
941 509 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 37 990 000 Ft
Kalkulált ár: 105 235 Є
883 488 Ft/m2
Eladó családi ház, Neszmély
Neszmély
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
348 750 Ft/m2
Felújított, fiatalos, 2 szobás lakás, 2. emelet, alacsony rezsi!
Komárom
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 000 000 Ft/m2
Ács – felújítandó családi ház eladó!
Ács
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
404 494 Ft/m2