Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 869
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 990 000 Ft
Korábbi ár: 58 490 000 Ft
Kalkulált ár: 157 867 Є58 490 000 Ft
904 603 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Városközpont, Bakó utca
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 990 000 Ft
Korábbi ár: 58 490 000 Ft
Kalkulált ár: 157 867 Є58 490 000 Ft
904 603 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kapuvár
Kapuvár
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є
583 333 Ft/m2
Eladó 89 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 900 000 Ft
Korábbi ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є97 000 000 Ft
1 066 292 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS LAKÁSOK – SZITÁSDOMBON
Győr
Kínálati ár: 70 940 000 Ft
Kalkulált ár: 196 510 Є
1 144 194 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 182 825 Є
904 110 Ft/m2
Eladó 115 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 232 410 Є
729 565 Ft/m2
Eladó Örök értékű, újabb építésű lakás a Belvárosban
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 198 667 Ft/m2
Ritkaság a Belvárosban! Teljesen Felújított, 33 nm-es Földszinti Lakás
Mosonmagyaróvár, belváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
1 057 576 Ft/m2
Eladó lakás Győr-Ménfőcsanak kedvelt részén!
Győr
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 066 Є
1 164 179 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Győr, Nádorváros, 58nm, 53500000 Ft
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
922 414 Ft/m2
Eladó panellakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
849 057 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
851 136 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 52 990 000 Ft
Kalkulált ár: 146 787 Є
679 359 Ft/m2
Belvárosi 42 négyzetméteres lakás
Sopron, Belváros, Újteleki utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є41 900 000 Ft
950 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Jánossomorja
Jánossomorja, Bartók Béla utca
Kínálati ár: 44 609 800 Ft
Kalkulált ár: 123 573 Є
969 778 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Levél
Levél
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
1 130 000 Ft/m2
Eladó 55 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 180 000 Ft/m2
Eladó 66 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 134 848 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Gyárváros, 62nm, 59000000 Ft
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
951 613 Ft/m2