Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 869
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Belváros, 59nm, 59900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 015 254 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr
Győr, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 195 082 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 41000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є
1 078 947 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 44420000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 420 000 Ft
Kalkulált ár: 123 047 Є
1 168 947 Ft/m2
Eladó Lakás, Vámosszabadi 66.850.000 Ft
Vámosszabadi
Kínálati ár: 66 850 000 Ft
Kalkulált ár: 185 180 Є
1 012 879 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 60 914 Є
733 000 Ft/m2
Győr- Likócson Eladó téglalakás
Győr
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 990 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 429 Є89 900 000 Ft
923 804 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 44030000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 030 000 Ft
Kalkulált ár: 121 967 Є
1 048 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 45260000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 260 000 Ft
Kalkulált ár: 125 374 Є
1 077 619 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 32nm, 36820000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 36 820 000 Ft
Kalkulált ár: 101 994 Є
1 150 625 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Ágfalvi úti lakótelep, 67nm, 69900000 Ft
Sopron, Ágfalvi úti lakótelep
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
Mindenhez közel van
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
1 034 483 Ft/m2
Eladó 86 m2 panel lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 213 019 Є
894 186 Ft/m2
Modern, új építésű lakások eladók Győr–Szitásdomb II. lakóparkban!
Győr
Kínálati ár: 50 780 000 Ft
Kalkulált ár: 140 665 Є
1 128 444 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS LAKÁSOK – SZITÁSDOMBON
Győr
Kínálati ár: 70 940 000 Ft
Kalkulált ár: 196 510 Є
1 144 194 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS LAKÁSOK – SZITÁSDOMBON
Győr
Kínálati ár: 48 270 001 Ft
Kalkulált ár: 133 712 Є
1 149 286 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS LAKÁSOK – SZITÁSDOMBON
Győr
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 046 774 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS LAKÁSOK – SZITÁSDOMBON
Győr
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 044 186 Ft/m2
Győr
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 026 027 Ft/m2