Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 869
Eladó téglalakás, Csorna
Csorna
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
734 043 Ft/m2
Eladó 60 m2 új építésű tégla lakás, Győr
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 61 945 500 Ft
Jelenlegi ár: 61 945 500 Ft
Korábbi ár: 53 489 000 Ft
Kalkulált ár: 171 594 Є53 489 000 Ft
1 032 425 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr
Győr, Adyváros
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
812 963 Ft/m2
Eladó Lakás, Csorna
Csorna, Kiscsorna
Kínálati ár: 22 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 990 000 Ft
Korábbi ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 63 684 Є24 990 000 Ft
638 611 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Levél, 36nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Kalkulált ár: 115 789 Є
1 161 111 Ft/m2
Eladó panellakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
943 636 Ft/m2
Nyugalom, kényelem, minőség – minden egy helyen!
Sopron, Bánfalva-Kertváros, Temető utca
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
969 903 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 38nm, 41500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
1 092 105 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 60nm, 61900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
1 031 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 34900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
1 125 806 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 40900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
1 168 571 Ft/m2
Eladó 60 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 61 743 000 Ft
Kalkulált ár: 171 033 Є
1 029 050 Ft/m2
Eladó 60 m2 új építésű tégla lakás, Győr
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 62 422 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 422 000 Ft
Korábbi ár: 60 449 330 Ft
Kalkulált ár: 172 914 Є60 449 330 Ft
1 040 367 Ft/m2
Eladó 60 m2 új építésű tégla lakás, Győr
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 61 743 500 Ft
Jelenlegi ár: 61 743 500 Ft
Korábbi ár: 52 929 625 Ft
Kalkulált ár: 171 035 Є52 929 625 Ft
1 029 058 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
554 861 Ft/m2
Kiváló elhelyezkedés-kiváló állapot!
Győr, Győr-Sziget, Győr-Sziget
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 118 966 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 63nm, 65900000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
1 046 032 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
759 000 Ft/m2
Nyugalom, kényelem, minőség – minden egy helyen!
Sopron, Bánfalva-Kertváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
969 903 Ft/m2
Sopronban udvari lakóház lakás eladó
Sopron, Belváros, Újteleki utca
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
795 918 Ft/m2