Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 869
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 211 Є
886 667 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
879 630 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Tágas, világos tégla lakás eladó Győr-Gyárváros közkedvelt lakóparkjában!
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
625 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Sopron, Belváros, 60nm, 33900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
565 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
659 000 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 92 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є92 900 000 Ft
1 284 286 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Révfaluban!
Győr
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 191 Є
1 398 571 Ft/m2
Jó elosztású teljes felújított 3+1 szobás lakás eladó
Sopron, Belváros, Móricz Zsigmond utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
794 318 Ft/m2
Eladó egy kertkapcsolatos lakás Győr Szitásdomb-lakóparkban.
Győr
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 498 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 235 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 227 Є
973 214 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 146 715 Є
1 038 510 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Kálnoki út
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 92 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є92 900 000 Ft
1 284 286 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
1 433 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 36nm, 30728000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 728 000 Ft
Kalkulált ár: 85 119 Є
853 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 35nm, 30175000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 175 000 Ft
Kalkulált ár: 83 587 Є
862 143 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 43nm, 36700000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 101 662 Є
853 488 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr
Győr, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 82 600 000 Ft
Kalkulált ár: 228 809 Є
817 822 Ft/m2