Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 1973
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Győr, Gyárváros, 62nm, 59000000 Ft
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
951 613 Ft/m2
Eladó Családi ház, Sopronkövesd, 160nm, 89500000 Ft
Sopronkövesd
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 247 922 Є
559 375 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Aranyhegyi lakópark, 75nm, 72000000 Ft
Sopron, Aranyhegyi lakópark
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
960 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Moson, 75nm, 71500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 71 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 500 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 198 061 Є74 500 000 Ft
953 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Rajka, 105nm, 105000000 Ft
Rajka
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győrság, Nincs megadva, 196nm, 99000000 Ft
Győrság, Nincs megadva
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
505 102 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 235 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 227 Є
973 214 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 146 715 Є
1 038 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 36nm, 30728000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 728 000 Ft
Kalkulált ár: 85 119 Є
853 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 35nm, 30175000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 175 000 Ft
Kalkulált ár: 83 587 Є
862 143 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 43nm, 36700000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 101 662 Є
853 488 Ft/m2
Eladó Családi ház, Darnózseli, 58nm, 29000000 Ft
Darnózseli
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є
500 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonszentmiklós, Nincs megadva, 122nm, 94900000 Ft
Mosonszentmiklós, Nincs megadva
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
777 869 Ft/m2
Eladó Családi ház, Hegyeshalom, Nincs megadva, 262nm, 105000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є
400 763 Ft/m2
Eladó Családi ház, Rajka, 160nm, 102885000 Ft
Rajka
Kínálati ár: 102 885 000 Ft
Jelenlegi ár: 102 885 000 Ft
Korábbi ár: 102 315 000 Ft
Kalkulált ár: 285 000 Є102 315 000 Ft
643 031 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Szabadhegy, 63nm, 47900000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
760 317 Ft/m2
Eladó Lakás, Csorna
Csorna
Kínálati ár: 22 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 990 000 Ft
Korábbi ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 63 684 Є24 990 000 Ft
638 611 Ft/m2
Kunszigeten eladó hangulatos családi ház nagy melléképületekkel – Győrtől mindössze 15 km-re!
Kunsziget
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
360 769 Ft/m2