Eladó ingatlanok Levél
Találati lista: 63
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 299 169 Є
805 970 Ft/m2
Alkalmi vétel
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
1 090 226 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 104 000 000 Ft
Kalkulált ár: 288 089 Є
1 155 556 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 112 900 000 Ft
Kalkulált ár: 312 742 Є
933 058 Ft/m2
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 21 800 000 Ft
Kalkulált ár: 60 388 Є
218 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Levél, Fő utca 43
Levél, Fő utca 43
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 698 Є
338 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Levél, Petőfi Sándor utca, 92nm, 92000000 Ft
Levél, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 254 848 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 38900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є42 900 000 Ft
1 111 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 52900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 990 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є53 990 000 Ft
1 017 308 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 57nm, 57800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 800 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 111 Є61 900 000 Ft
1 014 035 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 49nm, 49300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 300 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 136 565 Є52 500 000 Ft
1 006 122 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 49000000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є51 500 000 Ft
1 042 553 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 42nm, 44300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 44 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 300 000 Ft
Korábbi ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 715 Є46 900 000 Ft
1 054 762 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 49900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є59 900 000 Ft
959 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 32900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є39 900 000 Ft
1 061 290 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 133 241 Є51 990 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 600 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 109 695 Є46 490 000 Ft
990 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 48900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є54 900 000 Ft
940 385 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 49nm, 46800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 46 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 800 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 640 Є50 900 000 Ft
955 102 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 43600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 600 000 Ft
Korábbi ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 120 776 Є48 900 000 Ft
947 826 Ft/m2