Eladó ingatlanok Sopron
Találati lista: 188
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
744 444 Ft/m2
Jó elosztású teljes felújított 3+1 szobás lakás eladó
Sopron, Belváros, Móricz Zsigmond utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
794 318 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Sopron, Nincs megadva, 101nm, 110000000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 127 614 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є127 614 000 Ft
1 089 109 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 45nm, 42000000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
933 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Belváros, 59nm, 59900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 015 254 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Ágfalvi úti lakótelep, 67nm, 69900000 Ft
Sopron, Ágfalvi úti lakótelep
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
Eladó Ikerház, Sopron, Balf, 100nm, 49999000 Ft
Sopron, Balf
Kínálati ár: 49 999 000 Ft
Kalkulált ár: 138 501 Є
499 990 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 63nm, 65900000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
1 046 032 Ft/m2
Eladó Sorház, Sopron, Belváros, Rákóczi Ferenc utca, 63nm, 69900000 Ft
Sopron, Belváros, Rákóczi Ferenc utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 109 524 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Aranyhegyi lakópark, 75nm, 72000000 Ft
Sopron, Aranyhegyi lakópark
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
960 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Sopron, Jereván lakótelep
Sopron, Jereván lakótelep
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 089 091 Ft/m2
Eladó szép állapotú polgári lakás
Sopron, Csengery utca
Kínálati ár: 95 200 000 Ft
Kalkulált ár: 263 712 Є
865 455 Ft/m2
Jó elosztású teljes felújított 3+1 szobás lakás eladó
Sopron, Belváros, Móricz Zsigmond utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
794 318 Ft/m2
EGY FIATALOS, VILÁGOS LAKÁS – AMI PONT AZT ADJA, AMIRE SZÜKSÉGED VAN
Sopron, Pihenőkereszt, Rozália út
Kínálati ár: 57 990 000 Ft
Kalkulált ár: 160 637 Є
1 260 652 Ft/m2
Sopronban a Köszegi úton, 53m2 lakás a 3. emeleten
Sopron, Belváros, Kőszegi út
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
1 073 585 Ft/m2
Második emeleti két szobás panellakás a Kőszegi úton
Sopron, Kőszegi út
Kínálati ár: 52 100 000 Ft
Kalkulált ár: 144 321 Є
1 108 511 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó sorház Balf központjában
Sopron, Fő utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
332 222 Ft/m2
Eladó panellakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є
1 000 000 Ft/m2
Sopron, Egeredi-dombon igényes lakás dupla erkéllyel eladó
Sopron, Sterbenz Károly utca
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 010 204 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros-külső
Sopron, Belváros-külső
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
891 667 Ft/m2