Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 1973
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, Mosonyi Mihály utca, 46nm, 58500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont, Mosonyi Mihály utca
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 271 739 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 65nm, 81900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 870 Є
1 260 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Ipatelep, Klapka György utca, 106nm, 114990000 Ft
Mosonmagyaróvár, Ipatelep, Klapka György utca
Kínálati ár: 114 990 000 Ft
Kalkulált ár: 318 532 Є
1 084 811 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark, 60nm, 77000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 283 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep, 36nm, 32490000 Ft
Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep
Kínálati ár: 32 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 490 000 Ft
Korábbi ár: 32 310 000 Ft
Kalkulált ár: 90 000 Є32 310 000 Ft
902 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 31nm, 21900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 60 665 Є
706 452 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 146 715 Є
1 038 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó Sorház, Győr, Szitásdomb, 112nm, 112000000 Ft
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 000 000 Ft
Korábbi ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 310 249 Є108 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 235 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 227 Є
973 214 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Ménfőcsanak, 59nm, 79900000 Ft
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 490 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 490 000 Ft
1 354 237 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 64nm, 82900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 295 313 Ft/m2
Eladó Sorház, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 138nm, 77990000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 77 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 990 000 Ft
Korábbi ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 039 Є80 000 000 Ft
565 145 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 160nm, 139000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є
868 750 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bezenye, Nincs megadva, 34nm, 33600000 Ft
Bezenye, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 600 000 Ft
Kalkulált ár: 93 075 Є
988 235 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bezenye, Nincs megadva, 44nm, 39375000 Ft
Bezenye, Nincs megadva
Kínálati ár: 39 375 000 Ft
Kalkulált ár: 109 072 Є
894 886 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaremete, 112nm, 64900000 Ft
Dunaremete
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
579 464 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 49nm, 57800000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Kalkulált ár: 160 111 Є
1 179 592 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 65nm, 72900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 121 538 Ft/m2