Eladó üdülő, nyaraló az egész országban
Találati lista: 1361
Eladó üdülő, nyaraló, Zalabér, Zalabér
Zalabér, Zalabér
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 641 Є
126 437 Ft/m2
Győrben, a Szúnyog szigeten eladó vízparti hétvégi ház
Győr
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 638 Є
438 596 Ft/m2
Balatonfenyvesen minőségi ÚJ építésű vízparti Társasházban földszinti lakás
Balatonfenyves
Kínálati ár: 146 475 000 Ft
Kalkulált ár: 408 008 Є
1 510 052 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Baja, Herceg Gödör
Baja, Herceg Gödör
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 641 Є
244 444 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonfüred, Kékidűlő
Balatonfüred, Kékidűlő
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
1 496 875 Ft/m2
Hangulatos nyaraló várja új tulajdonosát Balatonlelle közvetlen szomszédságában!
Látrány
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 571 Є
653 448 Ft/m2
Eladó panorámás nyaralótelek klimatizált faházzal, lakókocsival és kialakított sátorhellyel Balatonfüreden
Balatonfüred
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 298 050 Є
2 140 000 Ft/m2
Gyopárosfürdőn esztétikusan felújított, kétszintes üdülőépület eladó
Orosháza
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 100 Є35 000 000 Ft
431 250 Ft/m2
2 szintes házikó Zalaegerszegtől 10 km-re nagy területtel
Babosdöbréte
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 435 Є
147 500 Ft/m2
Eladó Nyaraló Szanazugban!
Doboz, Szanazug
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
247 977 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Kismaros, Börzsönyliget, 20nm, 30000000 Ft
Kismaros, Börzsönyliget
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Fonyód, Fonyód
Fonyód, Fonyód
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 249 000 000 Ft
Korábbi ár: 287 000 000 Ft
Kalkulált ár: 693 593 Є287 000 000 Ft
1 245 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Zalakaros, Zalakaros
Zalakaros, Zalakaros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є
1 028 125 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Marcali, Marcali
Marcali, Marcali
Kínálati ár: 16 990 000 Ft
Kalkulált ár: 47 326 Є
386 136 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Buzsák, Buzsák
Buzsák, Buzsák
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 000 000 Ft
Korábbi ár: 21 831 000 Ft
Kalkulált ár: 80 780 Є21 831 000 Ft
446 154 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Sümegprága, Szőlőhegy
Sümegprága, Szőlőhegy
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 577 Є
396 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Apartman, Bélapátfalva
Bélapátfalva
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
598 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonboglár
Balatonboglár
Kínálati ár: 339 900 000 Ft
Kalkulált ár: 946 797 Є
3 776 667 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Soltvadkert
Soltvadkert
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 777 Є
307 143 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Dörgicse, Dörgicse
Dörgicse, Dörgicse
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
623 214 Ft/m2