Eladó üdülő, nyaraló az egész országban
Találati lista: 1361
Eladó üdülő, nyaraló, Bázakerettye, Bázakerettye
Bázakerettye, Bázakerettye
Kínálati ár: 4 400 000 Ft
Kalkulált ár: 12 256 Є
46 316 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Tapolca, Diszel
Tapolca, Diszel
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 47 075 Є
563 333 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Vonyarcvashegy
Vonyarcvashegy
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
1 249 167 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Tiszakécske, Nyaralaó övezet
Tiszakécske, Nyaralaó övezet
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 147 632 Є55 000 000 Ft
898 305 Ft/m2
Dinnyelaposi-üdülősoron kétszintes, téglaépítésű, jó állapotú nyaraló
Békésszentandrás
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 292 479 Є
1 179 775 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Zalakaros, Zalakaros
Zalakaros, Zalakaros
Kínálati ár: 16 051 500 Ft
Jelenlegi ár: 16 051 500 Ft
Korábbi ár: 16 373 250 Ft
Kalkulált ár: 44 712 Є16 373 250 Ft
267 525 Ft/m2
Balatonfenyves ősfás részén egyedi hangulatú,új építésű, költözhető nyaraló
Balatonfenyves
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 359 331 Є
1 465 909 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Oroszlány, Borbálatelep, 50nm, 27000000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 209 Є
540 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Nikla, Nikla
Nikla, Nikla
Kínálati ár: 3 990 000 Ft
Kalkulált ár: 11 114 Є
159 600 Ft/m2
Eladó lnyarló Siófokon az Ezüstpart közelében
Siófok
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
998 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Siófok
Siófok
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Kalkulált ár: 339 833 Є
1 848 485 Ft/m2
Vízközeli,új építésű nyaraló Balatonfenyves ősfás részén
Balatonfenyves
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є
1 525 424 Ft/m2
Balatonszemesen kiváló állapotú nyaraló eladó
Balatonszemes
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
1 100 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Badacsonytomaj
Badacsonytomaj
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
612 500 Ft/m2
Eladó lakás Zalakaros
Zalakaros, Zalakaros
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 203 343 Є
1 073 529 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonszemes, Balatonszemes
Balatonszemes, Balatonszemes
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є59 900 000 Ft
616 854 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő
Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 919 Є
1 429 310 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Fonyód, Fonyód
Fonyód, Fonyód
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 292 479 Є
525 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Igaló
Igaló
Kínálati ár: 200 000 000 Є
Kalkulált ár: 71 800 000 000 Ft
666 667 €/m2
Különleges befektetési lehetőség Siófokon
Siófok
Kínálati ár: 243 200 000 Ft
Kalkulált ár: 677 437 Є
1 314 595 Ft/m2