Eladó üdülő, nyaraló az egész országban
Találati lista: 1361
Eladó Üdülő, nyaraló, Süttő, 45nm, 5900000 Ft
Süttő
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 435 Є
131 111 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 50nm, 19600000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 19 600 000 Ft
Kalkulált ár: 54 596 Є
392 000 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Környe, 54nm, 16500000 Ft
Környe
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 961 Є
305 556 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Nagyigmánd, 40nm, 19500000 Ft
Nagyigmánd
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 318 Є
487 500 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Császár, 91nm, 33900000 Ft
Császár
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є
372 527 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 56nm, 34900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
623 214 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 65nm, 49990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 139 248 Є
769 077 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Kisbér, 27nm, 21000000 Ft
Kisbér
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 496 Є
777 778 Ft/m2
Eladó 2 hétvégi ház 2 telken, közművekkel, Kaposvár kedvelt városrészében a Deseda közelében!
Kaposvár
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 43 175 Є
469 697 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Marcali, Marcali
Marcali, Marcali
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 610 Є
714 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Badacsonytomaj, Badacsonytomaj
Badacsonytomaj, Badacsonytomaj
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є89 900 000 Ft
1 543 636 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Ábrahámhegy, Ábrahámhegy
Ábrahámhegy, Ábrahámhegy
Kínálati ár: 267 999 999 Ft
Kalkulált ár: 746 518 Є
1 072 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Köveskál, Köveskál
Köveskál, Köveskál
Kínálati ár: 218 000 000 Ft
Kalkulált ár: 607 242 Є
1 981 818 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Tagyon, Tagyon
Tagyon, Tagyon
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
1 245 833 Ft/m2
Eladó lakás, Siófok
Siófok
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 204 735 Є
1 750 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Badacsonytördemic, Badacsonytördemic
Badacsonytördemic, Badacsonytördemic
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 72 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 203 064 Є74 900 000 Ft
1 256 897 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó üdülő, nyaraló, Hegymagas, Hegymagas
Hegymagas, Hegymagas
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
618 095 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő