Eladó üdülő, nyaraló az egész országban
Találati lista: 1361
Eladó lakás, Gárdony
Gárdony
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 571 Є39 900 000 Ft
789 583 Ft/m2
Keszthely frekventált részén nyaraló eladó!
Keszthely
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 203 343 Є
811 111 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Tiszakécske, Nyaraló övezet
Tiszakécske, Nyaraló övezet
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 847 Є
838 710 Ft/m2
Nyaraló Mártélyon
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
672 500 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Badacsonytördemic, Badacsonytördemic
Badacsonytördemic, Badacsonytördemic
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
1 308 824 Ft/m2
Eladó nyaraló Igalban közel a fürdőhöz, panorámás terasszal!
Igal
Kínálati ár: 37 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 600 000 Ft
Korábbi ár: 38 700 000 Ft
Kalkulált ár: 104 735 Є38 700 000 Ft
447 619 Ft/m2
Tengerparti nyaraló Horvátország, Krk sziget melletti szárazföldi részen
Isztria, Drivenik, Drivenik falu (Crikvenica várostól 8 km-re)
Kínálati ár: 165 000 Є
Kalkulált ár: 59 235 000 Ft
1 875 €/m2
Eladó nyaraló Balatonfüredtől pár perces autóútra, Pécsely hangulatos szőlőhegyén
Pécsely
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
648 052 Ft/m2
Keresztháti üdülősoron eladó 10+2 férőhelyes nyaraló wellness résszel
Békésszentandrás
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є
944 094 Ft/m2
KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉSŰ APARTMAN
Fonyód
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
1 534 615 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Szolnok, Patkóutca
Szolnok, Patkóutca, Üdülőterület
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
729 167 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Kisecset, 35nm, 17900000 Ft
Kisecset
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 900 000 Ft
Korábbi ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 861 Є18 900 000 Ft
511 429 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Ráckeve, Ráckeve
Ráckeve, Ráckeve
Kínálati ár: 49 890 000 Ft
Kalkulált ár: 138 969 Є
466 262 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Kismaros, Kismaros
Kismaros, Kismaros
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 000 000 Ft
Korábbi ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 103 064 Є38 000 000 Ft
740 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Hévíz, Hévíz
Hévíz, Hévíz
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 000 000 Ft
Korábbi ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 105 850 Є43 500 000 Ft
1 225 806 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő
Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
969 444 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó üdülő, nyaraló, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
4 937 500 Ft/m2
Kunfehértón 2024-ben felújított, bútorozott, gépesített nyaraló eladó
Kunfehértó, Üdülőterület
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 000 000 Ft
Korábbi ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 128 134 Є48 000 000 Ft
1 095 238 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatongyörök, Balatongyörök
Balatongyörök, Balatongyörök
Kínálati ár: 489 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 362 117 Є
1 286 842 Ft/m2
Parádsasváron erdővel határos nyaraló eladó
Parádsasvár
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 90 529 Є34 900 000 Ft
477 941 Ft/m2