Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4212
Belvárosi lakás eladó!
Szeged, Alsóváros, , Alsóváros
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 168 986 Є
1 463 171 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs
Pécs, Kertváros
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 137 746 Є
801 639 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs, Diós
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 140 845 Є
1 041 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs, Diós
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 154 930 Є
1 018 519 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 140 845 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Komlói út
Pécs, Komlói út , Meszes
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 72 958 Є
740 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Siklósi út
Pécs, Siklósi út , Kertváros
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 132 366 Є
870 185 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 31 200 000 Ft
Kalkulált ár: 87 887 Є
511 475 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 366 Є
982 540 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Kalkulált ár: 147 324 Є
886 441 Ft/m2
Azonnal költözhető
3 szobás erkélyes 3. emeleti panel lakás
Szeged
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 155 Є
830 882 Ft/m2
Új,modern,duplex lakás a Remény projektben eladó.A4
Szeged, Móraváros, Móraváros
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 273 239 Є
1 426 471 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Felsőmalom utca
Kínálati ár: 81 500 000 Ft
Kalkulált ár: 229 577 Є
993 902 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Mecsekoldal-Belváros, Hunyadi János utca, Mecsekoldal-Belváros
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 254 Є
945 055 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Belváros, Felsőmalom utca, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
1 089 091 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Uránváros, Magyar Lajos utca, Uránváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
1 061 702 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tócóskertben 2 szobás, 54 nm-es lakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 56 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 200 000 Ft
Korábbi ár: 56 800 000 Ft
Kalkulált ár: 158 310 Є56 800 000 Ft
1 040 741 Ft/m2
Dobozi lakótelepen 2 szobás, 56 nm-es lakás
Debrecen, Dobozi lakótelep, Dobozi utca, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 126 479 Є49 900 000 Ft
801 786 Ft/m2
Faraktár utcán 56 nm-es felújítandó lakás
Debrecen, Faraktár utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 120 845 Є45 900 000 Ft
766 071 Ft/m2
Főnix Csarnok közelében 2 szobás lakás
Debrecen, Kassai út
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 197 Є60 000 000 Ft
1 180 000 Ft/m2