Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4212
Eladó téglalakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 500 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 986 Є47 900 000 Ft
1 010 870 Ft/m2
Eladó 55 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Libakert, Libakert
Kínálati ár: 55 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 500 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 156 338 Є57 900 000 Ft
1 009 091 Ft/m2
Debrecen Belváros, Nagypolgári Lakás Nagyon Jó Helyen!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 225 070 Є84 900 000 Ft
1 125 352 Ft/m2
Új,modern,kompakt,lakás a Remény projektben eladó.A8
Szeged, Móraváros, Móraváros
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 335 211 Є
1 202 020 Ft/m2
Új építésű belvárosi lakás kiváló lokációban!
Szeged, Szeged Belváros, Szeged Belváros
Kínálati ár: 63 571 650 Ft
Kalkulált ár: 179 075 Є
1 381 992 Ft/m2
Belvárosi új építésű lakás, terasszal!
Szeged, Szeged Belváros, Szeged Belváros
Kínálati ár: 74 851 500 Ft
Kalkulált ár: 210 849 Є
1 386 139 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Kertváros, Uitz Béla utca, Kertváros
Kínálati ár: 56 800 000 Ft
Kalkulált ár: 160 000 Є
811 429 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Vedres utca
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Kalkulált ár: 221 127 Є
1 401 786 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Földes Gábor utca
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
907 273 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Gogol utca
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 000 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 282 Є79 900 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged Bakay
Szeged, Rókus, Rókus
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 205 634 Є
1 825 000 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged Bakay
Szeged, Rókus, Rókus
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 887 Є
1 872 340 Ft/m2
35 nm-es, 1,5 szobás belvárosi lakás
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
1 425 714 Ft/m2
Faraktár utcához közeli csendes utcában 70 nm-es családi ház
Debrecen, Falóger, Falóger
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 167 606 Є
944 444 Ft/m2
Újkertben 4 szobás 89 nm-es lakás
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 233 803 Є
912 088 Ft/m2
Eladó 80 nm-es lakás, Miskolc Patak utca
Miskolc
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 225 070 Є
998 750 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 51 nm-es lakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 30 500 000 Ft
Kalkulált ár: 84 225 Є30 500 000 Ft
586 275 Ft/m2
Eladó 100 nm alapterületű lakás, Miskolc Árpád utca
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 099 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2
Eladó Panelprogramos lakás, Miskolc Középszer utca
Miskolc
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 69 014 Є
700 000 Ft/m2
Eladó felújítás alatt álló lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Kalkulált ár: 50 141 Є
468 421 Ft/m2