Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4212
Eladó panellakás, Debrecen, Füredi út
Debrecen, Füredi út , Vénkert
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 901 Є72 900 000 Ft
998 571 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 70 423 Є
892 857 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged Nemestakács utca 59.000.000 Ft
Szeged, Móraváros, Nemestakács utca, Móraváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 197 Є
1 255 319 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
907 273 Ft/m2
Eladó 83 m2-es, 3 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Patak utca, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
721 687 Ft/m2
Eladó 54 m2-es lakás, - Miskolc Bulgárföld
Miskolc, Bulgárföld, Bulgárföld
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 900 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 78 592 Є28 900 000 Ft
516 667 Ft/m2
Eladó 57 nm-es, erkélyes lakás - Miskolc, Kilián Dél
Miskolc, Dél-Kilián, Irinyi János utca, Dél-Kilián
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 89 859 Є
559 649 Ft/m2
Eladó 74 nm-es, 3 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
809 459 Ft/m2
Miskolc, Újdiósgyőr, 38 nm-es befejezetlen lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Kalkulált ár: 50 141 Є
468 421 Ft/m2
Eladó 2 szobás panel lakás Miskolcon – Gálffy Ignác utcában. Miskolcon, a Gálffy Ignác utcában eladó egy 51 m²-es, 4. emeleti, 2 szobás panel lakás, részben felújított állapotban.
Miskolc
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 75 775 Є
527 451 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Szigethy Attila út, Adyváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 000 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 930 Є57 900 000 Ft
887 097 Ft/m2
Belvárosban Második Emeleti Lakás Eladó
Debrecen, Belváros, Petőfi tér, Belváros
Kínálati ár: 54 300 000 Ft
Kalkulált ár: 152 958 Є
1 005 556 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Derék utca
Debrecen, Derék utca , Tócóskert
Kínálati ár: 55 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 200 000 Ft
Korábbi ár: 56 300 000 Ft
Kalkulált ár: 155 493 Є56 300 000 Ft
1 022 222 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Epreskert
Debrecen, Epreskert, Epreskert
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 500 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 147 887 Є53 500 000 Ft
990 566 Ft/m2
Eladó 55 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Libakert, Libakert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є64 900 000 Ft
1 089 091 Ft/m2
Szeged Lugas utcában , 2 szobás +lodzsás , panel lakás eladó !
Szeged, Tarján, Tarján
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 197 Є
998 077 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Debrecen-Újkertben, felújított, 6. emeleti, 68 m2-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 732 Є
985 294 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Wesselényi Lakótelep
Debrecen, Wesselényi Lakótelep
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 71 500 000 Ft
Kalkulált ár: 196 901 Є71 500 000 Ft
862 963 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Kalkulált ár: 140 282 Є
1 016 327 Ft/m2
Miskolc, Kuruc utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 87 324 Є
607 843 Ft/m2