Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4212
Füredi úton 55 nm-es kétszobás lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
1 089 091 Ft/m2
Kétszobás, 51 nm-es lakás a Doberdó utcánál
Debrecen, Újkert, Görgey utca, Újkert
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 300 000 Ft
Korábbi ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 147 324 Є54 500 000 Ft
1 025 490 Ft/m2
Homokkerti újépítésű lakások
Debrecen, Homokkert, Széchenyi utca, Homokkert
Kínálati ár: 86 796 000 Ft
Kalkulált ár: 244 496 Є
1 205 500 Ft/m2
Homokkerti újépítésű lakások
Debrecen, Homokkert, Széchenyi utca, Homokkert
Kínálati ár: 62 595 000 Ft
Kalkulált ár: 176 324 Є
1 304 063 Ft/m2
Homokkertben új építésű lakások
Debrecen, Homokkert, Homokkert
Kínálati ár: 53 676 000 Ft
Kalkulált ár: 151 200 Є
1 412 526 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 55 962 270 Ft
Kalkulált ár: 157 640 Є
1 364 933 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
809 459 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 099 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
721 687 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 30 500 000 Ft
Kalkulált ár: 84 225 Є30 500 000 Ft
586 275 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 87 324 Є
607 843 Ft/m2
Eladó újépítésű Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 101 918 565 Ft
Kalkulált ár: 287 095 Є
1 358 914 Ft/m2
Eladó újépítésű Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 92 289 855 Ft
Kalkulált ár: 259 971 Є
1 357 204 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc Széchenyi István utca
Miskolc
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 225 070 Є85 000 000 Ft
547 260 Ft/m2
Eladó lakás Győr-Szabadhegyen!
Győr
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є54 900 000 Ft
1 058 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Kilián Észak, Csortos Gyula utca, 50nm, 45500000 Ft
Miskolc, Kilián Észak, Csortos Gyula utca
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 128 169 Є46 900 000 Ft
910 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Három szobás, második emeleti lakás a Lorántffyn
Miskolc, Kilián dél
Kínálati ár: 47 700 000 Ft
Kalkulált ár: 134 366 Є
653 425 Ft/m2
Befektetőknek
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs, Belváros
Kínálati ár: 40 800 000 Ft
Kalkulált ár: 114 930 Є
1 569 231 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Dobozi utca
Debrecen, Dobozi utca , Dobozikert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 183 Є
873 611 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged 40.000.000 Ft
Szeged, Makkosház, Makkosház
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 112 676 Є
851 064 Ft/m2