Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4213
új társasház felsővároson |
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 66 053 000 Ft
Jelenlegi ár: 66 053 000 Ft
Korábbi ár: 71 134 000 Ft
Kalkulált ár: 186 065 Є71 134 000 Ft
1 435 935 Ft/m2
új társasház felsővároson |
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 81 737 500 Ft
Jelenlegi ár: 81 737 500 Ft
Korábbi ár: 88 025 000 Ft
Kalkulált ár: 230 246 Є88 025 000 Ft
1 433 991 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Kalkulált ár: 147 324 Є
886 441 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 028 Є
775 926 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
1 061 702 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 76 990 000 Ft
Kalkulált ár: 216 873 Є
884 943 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 108 451 Є37 500 000 Ft
740 385 Ft/m2
Csorba csííííík ..... (eladó panel lakás)
Szeged, Tarján, Tarján
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 169 Є
959 740 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Nyulas
Debrecen, Nyulas, Nyulas
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 105 000 000 Ft
Korábbi ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 295 775 Є109 000 000 Ft
nincs megadva
Eladó Lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 60 850 000 Ft
Kalkulált ár: 171 408 Є
881 884 Ft/m2
Miskolc belváros, 56 nm-es újépítédű lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 85 823 325 Ft
Kalkulált ár: 241 756 Є
1 532 559 Ft/m2
Miskolc, belváros, 91 nm-es lakás eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 732 Є
736 264 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 104 197 Є
587 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 89 859 Є
559 649 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 225 070 Є
998 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 732 Є
736 264 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 115 493 Є
820 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 87 324 Є
607 843 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 30 500 000 Ft
Kalkulált ár: 85 915 Є
598 039 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
599 000 Ft/m2