Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1876
II/A kerületben panorámás családi ház eladó
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 243 767 Є
1 282 857 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Sashegy, 470nm, 649000000 Ft
Budapest XII. kerület, Sashegy XII. ker., Sashegy XII. ker.
Kínálati ár: 649 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 797 784 Є
1 380 851 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 140 400 000 Ft
Kalkulált ár: 388 920 Є
2 193 750 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 132 390 000 Ft
Kalkulált ár: 366 731 Є
2 068 594 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 91 720 000 Ft
Kalkulált ár: 254 072 Є
2 133 023 Ft/m2
Eladó üzlet, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Örsöd
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 247 Є
737 037 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 420nm, 499000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 499 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 382 271 Є
1 188 095 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Széna tér
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Széna tér, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є110 000 000 Ft
1 783 929 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasarét, Pasarét - Lipótmező határán
Budapest II. kerület, Pasarét, Pasarét - Lipótmező határán
Kínálati ár: 432 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 196 676 Є
2 602 410 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület Nagybányai út 185.000.000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Nagybányai út, Rózsadomb
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 512 465 Є
2 500 000 Ft/m2
Eladó ház, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 024 931 Є
1 051 136 Ft/m2
Eladó raktár, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 16 200 000 Ft
Kalkulált ár: 44 875 Є
124 615 Ft/m2
Exkluzív lakás eladó Budapest egyik legszebb panorámájú részén!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 512 465 Є
2 500 000 Ft/m2
Exkluzív duplex lakás eladó Budapest egyik legszebb panorámájú részén!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 391 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 083 102 Є
2 428 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Törökvész, 74nm, 185000000 Ft
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 512 465 Є
2 500 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Törökvész, 165nm, 391000000 Ft
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 391 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 083 102 Є
2 369 697 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Bem József utca 5
Budapest II. kerület, Bem József utca 5, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 276 596 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 255 900 000 Ft
Kalkulált ár: 708 864 Є
3 280 769 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 269 800 000 Ft
Kalkulált ár: 747 368 Є
3 458 974 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 302 300 000 Ft
Kalkulált ár: 837 396 Є
3 182 105 Ft/m2