Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1876
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 98 500 000 Ft
Kalkulált ár: 272 853 Є
2 290 698 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 75 800 000 Ft
Kalkulált ár: 209 972 Є
2 445 161 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Hunyadi János út 13.
Budapest I. kerület, Hunyadi János út 13., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 812 Є
1 794 872 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 302 300 000 Ft
Kalkulált ár: 837 396 Є
3 182 105 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 223 800 000 Ft
Kalkulált ár: 619 945 Є
2 869 231 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 255 900 000 Ft
Kalkulált ár: 708 864 Є
3 280 769 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 214 500 000 Ft
Kalkulált ár: 594 183 Є
2 750 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 269 800 000 Ft
Kalkulált ár: 747 368 Є
3 458 974 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 388 450 000 Ft
Jelenlegi ár: 388 450 000 Ft
Korábbi ár: 457 002 000 Ft
Kalkulált ár: 1 076 039 Є457 002 000 Ft
2 678 966 Ft/m2
Eladó ház, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Hunyadi Mátyás út
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 357 341 Є
1 343 750 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 66nm, 180000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 180 000 000 Ft
Kalkulált ár: 498 615 Є
2 727 273 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Sasad, 55nm, 139000000 Ft
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є
2 527 273 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Rózsadomb
Kínálati ár: 320 000 000 Ft
Kalkulált ár: 886 427 Є
1 882 353 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Őrmező
Kínálati ár: 167 850 000 Ft
Jelenlegi ár: 167 850 000 Ft
Korábbi ár: 162 800 000 Ft
Kalkulált ár: 464 958 Є162 800 000 Ft
2 364 085 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Őrmező
Kínálati ár: 122 850 000 Ft
Jelenlegi ár: 122 850 000 Ft
Korábbi ár: 119 850 000 Ft
Kalkulált ár: 340 305 Є119 850 000 Ft
2 275 000 Ft/m2
II. Máriaremetén családi ház eladó
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 689 751 Є
922 222 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 66 660 000 Ft
Kalkulált ár: 184 654 Є
1 333 200 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület Nagybányai út 385.000.000 Ft
Budapest II. kerület, Nagybányai út
Kínálati ár: 385 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 066 482 Є
2 333 333 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 299 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 299 900 000 Ft
Korábbi ár: 329 900 000 Ft
Kalkulált ár: 830 748 Є329 900 000 Ft
1 199 600 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 522nm, 520000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 520 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 440 443 Є
996 169 Ft/m2