Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1876
Eladó házrész, Budapest II. kerület, Erzsébetliget
Budapest II. kerület, Erzsébetliget, Erzsébetliget
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 664 820 Є
1 846 154 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker.
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 664 820 Є
3 000 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 420 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 163 435 Є
933 333 Ft/m2
Eladó házrész, Budapest II. kerület, Erzsébetliget
Budapest II. kerület, Erzsébetliget, Erzsébetliget
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Kalkulált ár: 650 970 Є
1 895 161 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Budapest II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu
Budapest II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu, Pesthidegkút-Ófalu
Kínálati ár: 7 700 000 Ft
Kalkulált ár: 21 330 Є
6 503 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 89 100 000 Ft
Kalkulált ár: 246 814 Є
2 173 171 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Országút
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 270 083 Є
1 805 556 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XI. kerület, Kitűnő lokáció!
Budapest XI. kerület, Kitűnő lokáció!
Kínálati ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 243 767 Є
748 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest II. kerület, Erzsébetliget, Gerecse utca, 316nm, 249000000 Ft
Budapest II. kerület, Erzsébetliget, Gerecse utca, Erzsébetliget
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 689 751 Є
787 975 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 214 500 000 Ft
Kalkulált ár: 594 183 Є
2 750 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 223 800 000 Ft
Kalkulált ár: 619 945 Є
2 869 231 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 324nm, 780000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 780 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 160 665 Є
2 407 407 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Széphalom
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 745 152 Є
1 454 054 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 157 000 000 Ft
Kalkulált ár: 434 903 Є
2 453 125 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 148 300 000 Ft
Kalkulált ár: 410 803 Є
2 391 935 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 71 500 000 Ft
Kalkulált ár: 198 061 Є
2 306 452 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 84nm, 182000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 182 000 000 Ft
Kalkulált ár: 504 155 Є
2 166 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 118nm, 277000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 277 000 000 Ft
Kalkulált ár: 767 313 Є
2 347 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 84nm, 203000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 203 000 000 Ft
Kalkulált ár: 562 327 Є
2 416 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 107nm, 232000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 232 000 000 Ft
Kalkulált ár: 642 659 Є
2 168 224 Ft/m2