Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1876
II.Remetekertvárosban sorházi lakás eladó
Budapest II. kerület, Remetekertváros, Remetekertváros
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 000 000 Ft
Korábbi ár: 224 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 247 Є224 000 000 Ft
947 619 Ft/m2
II. Remetekertvárosban kertkapcsolatos lakás eladó
Budapest II. kerület, Remetekertváros, Remetekertváros
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 000 000 Ft
Korábbi ár: 224 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 247 Є224 000 000 Ft
947 619 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest II. kerület, Zöldmál, 1231nm, 349900000 Ft
Budapest II. kerület, Zöldmál, Zöldmál
Kínálati ár: 349 900 000 Ft
Kalkulált ár: 969 252 Є
284 240 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen D-F-6
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 132 254 000 Ft
Kalkulált ár: 366 355 Є
1 453 341 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen D-1-6
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 135 138 000 Ft
Kalkulált ár: 374 343 Є
1 468 891 Ft/m2
PENTHOUSE BUDAI PANORÁMÁVAL A PÉTERHEGYI LAKÓPARKBAN! F-T-1
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 151 000 000 Ft
Kalkulált ár: 418 283 Є
2 040 541 Ft/m2
PENTHOUSE BUDAI PANORÁMÁVAL A PÉTERHEGYI LAKÓPARKBAN! C-T-1
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 228 660 000 Ft
Kalkulált ár: 633 407 Є
1 745 496 Ft/m2
Budai 220 nm alapterületű stúdió
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 606 648 Є
1 095 000 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen C-F-2
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 98 058 000 Ft
Kalkulált ár: 271 629 Є
1 532 156 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen L-F-1
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 96 925 000 Ft
Kalkulált ár: 268 490 Є
1 514 453 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen G-F-3
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 112 581 000 Ft
Kalkulált ár: 311 859 Є
1 521 365 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen G-1-1
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 107 431 000 Ft
Kalkulált ár: 297 593 Є
1 451 770 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen D-F-4
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 110 212 000 Ft
Kalkulált ár: 305 296 Є
1 552 282 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen J-F-2