Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1876
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Széphalom
Budapest II. kerület, Széphalom, Széphalom
Kínálati ár: 380 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 052 632 Є
1 800 948 Ft/m2
Budakeszi út 55
Budapest II. kerület, Kurucles
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
1 013 846 Ft/m2
Eladó egyéb kereskedelmi-ipari, Budapest II. kerület, Pasarét
Budapest II. kerület, Pasarét, Pasarét
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
1 243 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 141 112 000 Ft
Kalkulált ár: 390 892 Є
1 469 917 Ft/m2
Eladó Iroda, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 690 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 911 357 Є
1 296 992 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XII. kerület, Németvölgy
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 535 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 481 994 Є
1 005 639 Ft/m2
76 négyzetméteres, újszerű, eladó üzlethelyiség
Budapest XII. kerület, XII. Csörsz utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
393 421 Ft/m2
25 négyzetméteres, újszerű, eladó üzlethelyiség
Budapest II. kerület, II. Szilágyi Erzsébet fasor
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
1 000 000 Ft/m2
26 négyzetméteres, eladó üzlethelyiség
Budapest II. kerület, Budapest 2. kerület - kertváros
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
1 034 615 Ft/m2
26 négyzetméteres, eladó vendéglátó egység
Budapest II. kerület, Budapest 2. kerület - kertváros
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
1 034 615 Ft/m2
Ne maradj le róla!
Budapest XII. kerület, Diana köz Köz, Orbánhegy
Kínálati ár: 1 527 000 Є
Kalkulált ár: 551 247 000 Ft
8 390 €/m2
Eladó ikerház, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 435 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 204 986 Є
1 191 781 Ft/m2
150 négyzetméteres, jó állapotú, panorámás, eladó vendéglátó egység
Budapest II. kerület, Budapest, 2. kerület - kertváros
Kínálati ár: 425 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 177 285 Є
2 833 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 443 300 000 Ft
Kalkulált ár: 1 227 978 Є
985 111 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Németvölgy, 290nm, 530000000 Ft
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 530 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 468 144 Є
1 827 586 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest I. kerület
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 402 Є
285 714 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó házrész, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 345 983 Є
1 601 282 Ft/m2
270 négyzetméteres, jó állapotú, eladó üzlethelyiség
Budapest II. kerület, Eladó belső 2 szintes üzlet/iroda/orvosi rendelő…
Kínálati ár: 230 000 000 Ft
Kalkulált ár: 637 119 Є
851 852 Ft/m2
Eladó Üzlet, Budapest XI. kerület, Sasad, 184nm, 200000000 Ft
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 017 Є
1 086 957 Ft/m2
287 négyzetméteres, felújított, utcai, eladó iroda
Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker., 1. kerület Roham utca, Krisztinaváros I. ker.
Kínálati ár: 390 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 080 332 Є
1 358 885 Ft/m2