Eladó lakás Budapest
Találati lista: 513
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Lipótváros
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 117 647 Є
2 156 757 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Kalkulált ár: 658 263 Є
2 611 111 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület, Weiner Leó utca
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 616 246 Є
1 788 618 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XXII. kerület, Terv utca
Budapest XXII. kerület, Terv utca , Budatétény
Kínálati ár: 1 295 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 627 451 Є
17 986 111 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület Andrássy út 399.000.000 Ft
Budapest VI. kerület, Andrássy út
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 117 647 Є
3 873 786 Ft/m2
Luxus és minőség II. ker. Törökvészen: nappali + 4 szobás lakás eladó
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 640 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 792 717 Є
3 555 556 Ft/m2
Eladó XII. Széchenyi-hegyen exkluzív 3 szobás otthon új építésű villaparkban
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 645 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 806 723 Є
5 243 902 Ft/m2
Eladó XII. Széchenyi-hegyen exkluzív 3 szobás lakás új építésű villaparkban
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 605 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 694 678 Є
5 450 450 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Törökvész
Kínálati ár: 200 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 560 224 090 Є
1 649 879 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Törökvész, Bogár utca, Törökvész
Kínálati ár: 275 000 000 Ft
Kalkulált ár: 770 308 Є
2 835 052 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Remetehegy, 110nm, 274000000 Ft
Budapest III. kerület, Remetehegy, Remetehegy
Kínálati ár: 274 000 000 Ft
Kalkulált ár: 767 507 Є
2 490 909 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Remetehegy, 92nm, 240000000 Ft
Budapest III. kerület, Remetehegy, Remetehegy
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 672 269 Є
2 608 696 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 137nm, 550000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 540 616 Є
4 014 599 Ft/m2
ÚJÉPÍTÉSŰ - MODERN, ENERGIAHATÉKONY OKOSOTTHON ZUGLÓBAN, nyugodt, zöld környezetben.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 303 700 000 Ft
Kalkulált ár: 850 700 Є
2 283 459 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület Király utca 255.000.000 Ft
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Király utca, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 714 286 Є
2 056 452 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület, Orom utca
Kínálati ár: 239 900 000 Ft
Kalkulált ár: 671 989 Є
2 998 750 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 244 200 000 Ft
Kalkulált ár: 684 034 Є
2 142 105 Ft/m2
122 négyzetméteres, 4 szobás, felújított, utcai, eladó lakás
Budapest VI. kerület, Oktogon közelében
Kínálati ár: 269 900 000 Ft
Kalkulált ár: 756 022 Є
2 212 295 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 261 945 200 Ft
Jelenlegi ár: 261 945 200 Ft
Korábbi ár: 268 930 800 Ft
Kalkulált ár: 733 740 Є268 930 800 Ft
3 358 272 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 380 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 064 426 Є
2 992 126 Ft/m2