Eladó lakás Budapest
Találati lista: 513
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Alkotmány utca
Budapest V. kerület, Alkotmány utca
Kínálati ár: 278 000 000 Ft
Kalkulált ár: 778 711 Є
3 475 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Svájci út
Budapest XII. kerület, Svájci út
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 106 443 Є
1 334 459 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Bimbó út
Budapest II. kerület, Bimbó út
Kínálati ár: 340 000 000 Ft
Kalkulált ár: 952 381 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Városmajor utca
Budapest XII. kerület, Városmajor utca
Kínálati ár: 700 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 960 784 Є
824 499 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Aranykéz utca
Budapest V. kerület, Aranykéz utca
Kínálati ár: 339 900 000 Ft
Kalkulált ár: 952 101 Є
2 809 091 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Attila út
Budapest I. kerület, Attila út
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 560 224 Є
2 597 403 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Stollár Béla utca
Budapest V. kerület, Stollár Béla utca
Kínálati ár: 259 000 000 Ft
Kalkulált ár: 725 490 Є
2 539 216 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Rózsa utca
Budapest VI. kerület, Rózsa utca
Kínálati ár: 211 000 000 Ft
Kalkulált ár: 591 036 Є
1 918 182 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Király utca
Budapest VI. kerület, Király utca
Kínálati ár: 205 900 000 Ft
Kalkulált ár: 576 751 Є
2 167 368 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Czakó utca
Budapest I. kerület, Czakó utca
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 285 000 000 Ft
Korábbi ár: 310 000 000 Ft
Kalkulált ár: 798 319 Є310 000 000 Ft
2 478 261 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Szervita tér
Budapest V. kerület, Szervita tér
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 250 000 000 Ft
Korábbi ár: 265 000 000 Ft
Kalkulált ár: 700 280 Є265 000 000 Ft
2 500 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Szent István körút
Budapest V. kerület, Szent István körút
Kínálati ár: 319 000 000 Ft
Kalkulált ár: 893 557 Є
2 658 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Nyáry Pál utca
Budapest V. kerület, Nyáry Pál utca
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Kalkulált ár: 700 000 Є
2 807 865 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagymező utca
Budapest VI. kerület, Nagymező utca
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 560 224 Є
1 086 957 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Meder utca
Budapest XIII. kerület, Meder utca
Kínálati ár: 205 000 000 Ft
Kalkulált ár: 574 230 Є
2 228 261 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Döbrentei tér
Budapest I. kerület, Döbrentei tér
Kínálati ár: 247 500 000 Ft
Kalkulált ár: 693 277 Є
2 946 429 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 190nm, 380000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 380 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 064 426 Є
2 000 000 Ft/m2
138 négyzetméteres, 3 szobás, felújított, kertre néző, eladó lakás
Budapest II. kerület, II. kerület, Fillér utca
Kínálati ár: 267 000 000 Ft
Kalkulált ár: 747 899 Є
1 934 783 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 222 000 000 Ft
Kalkulált ár: 621 849 Є
3 126 761 Ft/m2
110 négyzetméteres, 4 szobás, felújított, udvari, eladó lakás
Budapest XII. kerület, Stromfeld Aurél út
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 753 501 Є
2 445 455 Ft/m2