Eladó lakás Budapest
Találati lista: 513
Eladó Lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Kalkulált ár: 700 000 Є
2 807 865 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 602 241 Є
1 837 607 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 837 535 Є
2 282 443 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 350 000 000 Ft
Kalkulált ár: 980 392 Є
2 734 375 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 365 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 022 409 Є
2 723 881 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Lipótváros, Papnövelde utca
Budapest V. kerület, Lipótváros, Papnövelde utca, Lipótváros
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 697 479 Є
2 736 264 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 700 280 Є
1 497 006 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Bajcsy-Zsilinszky út, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 602 241 Є
2 216 495 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Parlament
Budapest V. kerület, Parlament
Kínálati ár: 259 000 000 Ft
Kalkulált ár: 725 490 Є
3 647 887 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Virányos
Budapest XII. kerület, Virányos, Virányos
Kínálati ár: 397 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 112 045 Є
1 780 269 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Hosszúrét, 124nm, 239000000 Ft
Budapest XI. kerület, Hosszúrét, Hosszúrét
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 239 000 000 Ft
Korábbi ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 669 468 Є249 000 000 Ft
1 927 419 Ft/m2
240 négyzetméteres, 5 szobás, újszerű, panorámás, eladó lakás
Budapest III. kerület, Hármashatárhegy, III. kerület, Jablonka út, Hármashatárhegy
Kínálati ár: 369 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 033 613 Є
1 537 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Svábhegy, 118nm, 490000000 Ft
Budapest XII. kerület, Svábhegy, Svábhegy
Kínálati ár: 490 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 372 549 Є
4 152 542 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 163nm, 585000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 585 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 638 655 Є
3 588 957 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belgrád rakpart
Budapest V. kerület, Belgrád rakpart
Kínálati ár: 549 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 537 815 Є
5 778 947 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Dessewffy utca
Budapest VI. kerület, Dessewffy utca
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 209 000 000 Ft
Korábbi ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 585 434 Є219 000 000 Ft
1 900 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Csavargyár utca
Budapest XIII. kerület, Csavargyár utca
Kínálati ár: 268 000 000 Ft
Kalkulált ár: 750 700 Є
2 196 721 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 15. ker.
Budapest XV. kerület, Pestújhely, Pestújhely
Kínálati ár: 229 000 000 Ft
Kalkulált ár: 641 457 Є
2 160 377 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 714 286 Є
1 976 744 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Vizafogó - Marinapart
Kínálati ár: 295 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 295 000 000 Ft
Korábbi ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 826 331 Є255 000 000 Ft
2 809 524 Ft/m2