Eladó lakás Budapest
Találati lista: 513
Eladó Téglalakás, Budapest VI. kerület, Külső-Terézváros–Diplomatanegyed, Eötvös u., 103nm, 285000000 Ft
Budapest VI. kerület, Külső-Terézváros–Diplomatanegyed, Eötvös u.
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 798 319 Є
2 766 990 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 150nm, 370000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 370 000 000 Ft
Korábbi ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 036 415 Є449 000 000 Ft
2 466 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 245nm, 1000000000 Ft
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 801 120 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros, Jungfer Gyula utca, Belső Ferencváros
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 714 286 Є
1 976 744 Ft/m2
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 798 319 Є
2 766 990 Ft/m2
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 798 319 Є
2 766 990 Ft/m2
EZ NEM CSAK EGY LAKÁS-ÉLETSTÍLUS! BELSŐ KÉTSZINTES PENTHOUSE LAKÁS ÓRIÁSI TERASSZAL!
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 697 479 Є
2 349 057 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 695 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 946 779 Є
4 633 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Arató
Budapest XII. kerület, Arató
Kínálati ár: 639 306 024 Ft
Jelenlegi ár: 639 306 024 Ft
Korábbi ár: 654 930 010 Ft
Kalkulált ár: 1 790 773 Є654 930 010 Ft
2 567 494 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 745 857 028 Ft
Jelenlegi ár: 745 857 028 Ft
Korábbi ár: 764 085 012 Ft
Kalkulált ár: 2 089 235 Є764 085 012 Ft
2 762 433 Ft/m2
Exkluzív, luxus otthon panorámával a II. kerületben!
Budapest II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu, Pesthidegkút-Ófalu
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 200 000 000 Ft
Korábbi ár: 214 900 000 Ft
Kalkulált ár: 560 224 Є214 900 000 Ft
1 315 789 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, TERMÉSZETKÖZELI LUXUS OTTHONOK BUDAPEST II. KERÜLETÉBEN!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 560 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 568 627 Є
4 179 104 Ft/m2
Körpanorámás, 130 m²-es budai lakás 4 erkéllyel, 2 autóbeállóval
Budapest XXII. kerület
Kínálati ár: 229 000 000 Ft
Kalkulált ár: 641 457 Є
1 761 538 Ft/m2
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 800 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 240 896 Є
5 673 759 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 1 420 680 053 Ft
Jelenlegi ár: 1 420 680 053 Ft
Korábbi ár: 1 455 400 024 Ft
Kalkulált ár: 3 979 496 Є1 455 400 024 Ft
4 751 438 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 410 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 148 459 Є
3 942 308 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
93 négyzetméteres, 4 szobás, újszerű, utcai, eladó lakás
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, 1067. BP EÖTVÖS, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 798 319 Є
3 064 516 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 210 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 210 000 000 Ft
Korábbi ár: 218 000 000 Ft
Kalkulált ár: 588 235 Є218 000 000 Ft
1 944 444 Ft/m2
89 négyzetméteres, 3 szobás, felújított, utcai, eladó lakás
Budapest V. kerület, Belváros, Kígyó utca, Belváros
Kínálati ár: 279 900 000 Ft
Kalkulált ár: 784 034 Є
3 144 944 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 150nm, 580000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 580 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 624 650 Є
3 866 667 Ft/m2