Eladó lakás Budapest
Találati lista: 513
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Harsánylejtő, Kocsis Sándor út
Kínálati ár: 319 000 000 Ft
Kalkulált ár: 893 557 Є
1 822 857 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 242 000 000 Ft
Kalkulált ár: 677 871 Є
1 792 593 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 320 000 000 Ft
Kalkulált ár: 896 359 Є
2 176 871 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Hosszúrét
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 697 479 Є
2 008 065 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 263 000 000 Ft
Kalkulált ár: 736 695 Є
2 390 909 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület
Budapest I. kerület, Várnegyed
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Kalkulált ár: 700 000 Є
2 474 257 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Törökvész
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 259 000 000 Ft
Kalkulált ár: 725 490 Є
1 407 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 114nm, 237000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 237 000 000 Ft
Kalkulált ár: 663 866 Є
2 078 947 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület 190.000.000.000.000 Ft
Budapest II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu, Pesthidegkút-Ófalu
Kínálati ár: 190 000 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 532 212 885 154 Є
1 217 948 717 949 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület 200.000.000 Ft
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 560 224 Є
1 219 512 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, DunaPearl
Budapest XIII. kerület, DunaPearl
Kínálati ár: 260 000 000 Ft
Kalkulált ár: 728 291 Є
3 209 877 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Zöldmál
Budapest II. kerület, Zöldmál
Kínálati ár: 289 000 000 Ft
Kalkulált ár: 809 524 Є
2 064 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Zöldmál, 129nm, 260000000 Ft
Budapest II. kerület, Zöldmál, Zöldmál
Kínálati ár: 260 000 000 Ft
Kalkulált ár: 728 291 Є
2 015 504 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 705 882 Є
2 230 088 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 75nm, 1300000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 641 457 Є
17 333 333 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 120nm, 220000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 616 246 Є
1 833 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 616 246 Є
1 833 333 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 800nm, 1300000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 641 457 Є
1 625 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 700 280 Є
3 378 378 Ft/m2
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS BUDAPEST XI. KERÜLETBEN MADÁRHEGYEN BELSŐ KÉTSZINTES LAKÁS
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 237 000 000 Ft
Kalkulált ár: 663 866 Є
1 519 231 Ft/m2