Eladó lakás Budapest
Találati lista: 513
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 281 940 000 Ft
Kalkulált ár: 789 748 Є
2 586 606 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 214 500 000 Ft
Kalkulált ár: 600 840 Є
2 750 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 223 800 000 Ft
Kalkulált ár: 626 891 Є
2 869 231 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 118nm, 277000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 277 000 000 Ft
Kalkulált ár: 775 910 Є
2 347 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 84nm, 203000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 203 000 000 Ft
Kalkulált ár: 568 627 Є
2 416 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 107nm, 232000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 232 000 000 Ft
Kalkulált ár: 649 860 Є
2 168 224 Ft/m2
Rózsadombi kényelem.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 235 000 000 Ft
Korábbi ár: 280 000 000 Ft
Kalkulált ár: 658 263 Є280 000 000 Ft
2 526 882 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 255 900 000 Ft
Kalkulált ár: 716 807 Є
3 280 769 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 269 800 000 Ft
Kalkulált ár: 755 742 Є
3 458 974 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 302 300 000 Ft
Kalkulált ár: 846 779 Є
3 182 105 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület Király utca 367.100.000 Ft
Budapest VI. kerület, Király utca
Kínálati ár: 367 100 000 Ft
Kalkulált ár: 1 028 291 Є
4 370 238 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület Király utca 240.500.000 Ft
Budapest VI. kerület, Király utca
Kínálati ár: 240 500 000 Ft
Kalkulált ár: 673 669 Є
2 796 512 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület Király utca 501.040.000 Ft
Budapest VI. kerület, Király utca
Kínálati ár: 501 040 000 Ft
Kalkulált ár: 1 403 473 Є
3 884 031 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület 351.300.000 Ft
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 351 300 000 Ft
Kalkulált ár: 984 034 Є
4 084 884 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Medvetalp utca 23
Budapest XI. kerület, Medvetalp utca 23, Madárhegy
Kínálati ár: 228 000 000 Ft
Kalkulált ár: 638 655 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület Király utca 257.900.000 Ft
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Király utca, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 257 900 000 Ft
Kalkulált ár: 722 409 Є
2 605 051 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület Király utca 396.800.000 Ft
Kínálati ár: 396 800 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 485 Є
1 845 581 Ft/m2
Igazi befektetést keres? Legyen az Öné ez a belső 2 szintes LAKÁS/IRODA!
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 211 200 000 Ft
Kalkulált ár: 591 597 Є
1 600 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó