Eladó ingatlanok Budaörs, Törökbálint, Diósd
Találati lista: 291
Eladó családi ház, Törökbálint
Törökbálint
Kínálati ár: 142 000 000 Ft
Kalkulált ár: 395 543 Є
645 455 Ft/m2
Eladó Építési telek, Törökbálint, Nincs megadva, 1nm, 25750000 Ft
Törökbálint, Nincs megadva
Kínálati ár: 25 750 000 Ft
Kalkulált ár: 71 727 Є
25 750 000 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Törökbálint, Pistály, 120nm, 139500000 Ft
Törökbálint, Pistály
Kínálati ár: 139 500 000 Ft
Kalkulált ár: 388 579 Є
1 162 500 Ft/m2
Eladó Építési telek, Törökbálint, Pistály, 2356nm, 70990000 Ft
Törökbálint, Pistály
Kínálati ár: 70 990 000 Ft
Kalkulált ár: 197 744 Є
30 132 Ft/m2
Eladó Ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 380 000 Ft/m2
Eladó Telek, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
25 565 Ft/m2
Nyugalmas otthon, szép környezetben Törökbálinton!
Törökbálint
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 118 000 000 Ft
Korábbi ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 328 691 Є98 000 000 Ft
1 063 063 Ft/m2
Eladó Ház, Diósd 145.000.000 Ft
Diósd
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 403 900 Є
1 559 140 Ft/m2
Eladó családi ház, Törökbálint, Családi házas
Törökbálint, Családi házas
Kínálati ár: 320 000 000 Ft
Kalkulált ár: 891 365 Є
1 006 289 Ft/m2
Eladó Ház, Törökbálint
Törökbálint
Kínálati ár: 320 000 000 Ft
Kalkulált ár: 891 365 Є
1 006 289 Ft/m2
Eladó Építési telek, Törökbálint, Nincs megadva, 1425nm, 36700000 Ft
Törökbálint, Nincs megadva
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 102 228 Є
25 754 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budaörs, Törökugrató, Ibolya utca, 86nm, 199500000 Ft
Budaörs, Törökugrató, Ibolya utca
Kínálati ár: 199 500 000 Ft
Kalkulált ár: 555 710 Є
2 319 767 Ft/m2
Eladó Telek, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 421 Є42 000 000 Ft
57 143 Ft/m2
Eladó Ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 610 028 Є
1 063 107 Ft/m2
Eladó építési telek, Törökbálint
Törökbálint
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 320 056 Є
55 400 Ft/m2
Elegancia, tér és minőség – Exkluzív ikerházrész prémium kivitelezésben
Diósd
Kínálati ár: 179 900 000 Ft
Kalkulált ár: 501 114 Є
1 005 028 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Diósd, Pelikán utca
Diósd, Pelikán utca
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 702 Є
1 087 719 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є
844 366 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Városközpont, 140nm, 135000000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 135 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 376 045 Є125 000 000 Ft
964 286 Ft/m2
Eladó ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 179 900 000 Ft
Kalkulált ár: 501 114 Є
1 005 028 Ft/m2